Praca HODOWCA DROBIU Lutocin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lutocin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HODOWCA DROBIU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lutocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: hodowca drobiu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Lidzbarska 27a, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Lidzbarska

Numer budynku pracodawcy: 27a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca drobiu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy