Praca HANDLOWIEC Wólka Kosowska kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: promowanie i sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontaktowanie się z fabrykami w Chinach

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Wólka Kosowska (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wólka Kosowska, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
promowanie i sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontaktowanie się z fabrykami w Chinach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wólka Kosowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Zawód: przedstawiciel handlowy

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: chiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy