Praca HANDLOWIEC/ SPRZEDAWCA Sulejówek NIKO ALEX Sp. z o.o.

Miodowa 7, 05-070 Sulejówek, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż wózków widłowych i części do wózków widłowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC/ SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulejówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulejówek

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na wózki widłowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: NIKO ALEX Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv na adres e-mail: biuro (at) nikoalex.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Sulejówek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sulejówek

Ulica pracodawcy: Miodowa

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*