Praca HANDLOWIEC/SPEDYTOR Będzin AD-MAR CARGO Sp. z o.o.

Stanowisko: HANDLOWIEC/SPEDYTOR

Wynagrodzenie: 1 750 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów i powykonawców, przygotowywanie ofertoraz negocjacja cen, budowanie długotrwałych relacji, organizacja i koordynowanie transportów międzynarodowych.

Data publikacji: 2015-10-02

Lokalizacja: Będzin (śląskie)

Pracodawca: AD-MAR CARGO Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów i powykonawców, przygotowywanie ofertoraz negocjacja cen, budowanie długotrwałych relacji, organizacja i koordynowanie transportów międzynarodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: podstawa + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC/SPEDYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku spedytoraCV proszę przesyłać na adres e-mail adrian.admarcargo (at) gmail.com

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: AD-MAR CARGO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Adres pracodawcy: 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny 793281368

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Psary

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Psary

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.10.2015