Praca HANDLOWIEC Skarszewy New Ecology Systems SP.Z.O.O.

Górna 3, 83-250 Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- handlowiec z doświadczeniem do współpracy w zakresie dystrybucji środków ochrony roślin i nawozów na terenie województwa pomorskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarszewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarszewy

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, rolnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Konieczne: doświadczenie handlowe w pozyskiwaniu klientów oraz promowaniu produktów, samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracyPożądane: znajomość zagadnień z zakresu rynku produkcji rolnej

Nazwa pracodawcy: New Ecology Systems SP.Z.O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Skarszewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarszewy

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*