Praca HANDLOWIEC Siedlce kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone telewizory.

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Praca w hurtowni artykułów gospodarstwa domowego, przyjmowanie towaru, sprzedaż, dowóz towarów do klienta, sprawdzanie dostaw towaru pod względem ilościowym i jakościowym, wykładanie towaru, zbieranie zamówień na towar, fakturowanie.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Siedlce (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Praca w hurtowni artykułów gospodarstwa domowego, przyjmowanie towaru, sprzedaż, dowóz towarów do klienta, sprawdzanie dostaw towaru pod względem ilościowym i jakościowym, wykładanie towaru, zbieranie zamówień na towar, fakturowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik handlowiec*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Profil działalności pracodawcy:
Plastikon S.C. PH Hurtownia AGD prowadzi sprzedaż hurtową artykułów gospodarstwa domowego (AGD wolnostojące, drobne, oraz do zabudowy) i RTV (m.in. telewizory, dvd, video, audio, gsm, kamery, aparaty cyfrowe).

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016

SPRZEDAWCA NA DZIAŁ TRADYCJA W SKLEPIE PIOTR I PAWEŁ - do 2 400 PLN

Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy. Budowanie i umacnianie relacji z klientem. Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towaru. Utrzymanie porządku na stoisku. Odpowiednie przygotownie stoiska do pracy.
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ROZLICZENIOWO-FINANSOWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; obsługa komputera, pakiet office; podstawowa znajomosć jęz. angielskiego, niemieckiego; zakres obowiązków: wystawianie faktur, weryfikacja i obsługa dokumentów księgowych, prowadzenie magazynów od strony księgowej, rozliczanie płatności, obsługa dok. biurowo-organizacyjnej, przyg. zestawień i dok. dla głównej księgowej i zarządu; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 350 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

wykańczanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Lipsko (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa drukarki fiskalnej i sali sprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sochaczew (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pisanie pism firmowych, pisanie ofert handlowych, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNOLOG – PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - do 1 850 PLN

Rozdzielenie zadań produkcyjnych na poszczególne działy, opracowanie rysunków wykonawczych, kontrola obiegu wewnętrznych dokumentów produkcji. Ustawianie i programowanie maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gniew (pomorskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI WYPOŻYCZALNI, TOALET I PRAC PORZĄDKOWYCH - od 12 PLN

Obsługa wypożyczalni sprzętu, toalet na terenie Grodziska Mazowieckiego. Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Drezdenko (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - od 4 000 PLN

OPRACOWANIE PROGRAMU ZAJĘĆ DLA GRUPY, PROWADZENIE ZAJĘĆ Z J. NIEMIECKIEGO W FORMIE I METODAMI DOSTOSOWNYMI DO WIEKU I POTRZEB ODBIORCÓW, PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRACY;WYMGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE FILOLOGIA, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA, PRAWO JAZDY KAT.B ORAZ GOTOWOŚĆ DO WYJAZDÓW, ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO, J.ANGIELSKIEGO, J.ROSYJSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Obsługa urządzeń biurowych, obsługa korespondencji/ nabór staż RM.30+
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Pabianice (łódzkie)

719S - SPAWACZ - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie powierzchni, naprawy murarskie, tynkarskie, układanie terakoty
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

tynkowanie, malowanie, prace murarskie, szpachlowanie, prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Sławkowo (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK-KIEROWCA KAT. B - 1 850 - 3 000 PLN

prowadzenie samochodów dostawczych i obsługa, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Dzierżązna (łódzkie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Puławy (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Sanok (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, przekładanie towarów z palet transportowych na wózki ręczne, przewożenie towarów do miejsca przeznaczenia oraz transportowanie towaru sprzedanego klientowi, rozmieszczanie towarów na regałach
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bielawa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kanice (łódzkie)

MURARZ - od 2 000 PLN

wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych i innych materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Białki Dolne (lubelskie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowanie potraw,ukłądanie karty dań,wybór naczyń i sprzętu do przygotowanej potrawy.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Twardogóra (dolnośląskie)