Praca HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA) Tarnowskie Góry P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.

Stanowisko: HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA)

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów; wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw; budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami. Praca w Tarnowskich Górach.

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracodawca: P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów; wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw; budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami. Praca w Tarnowskich Górach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Docelowo praca stała

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA)

Data zakończenia pracy: 14.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 1 rok doświadczenia w handlu w branży elektrotechnicznej; minimum wykształcenie średnie techniczne; znajomość branży elektrotechnicznej; zaangażowanie, inicjatywa oraz determinacja w realizacji celów; operatywność, skuteczność, doskonała organizacja pracy własnej; znajomość branży elektrotechnicznej, umiejętności handlowe, znajomość programu Comarch XL mile widziana

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie