Praca GRAFIK (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: projektant grafiki

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Projektant grafiki (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe; znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Wacom Bamboo Intuos Pro; min. 2 lata doświadczenia zawodowego; min. dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego. zakres obowiązków: stworzenie serii grafik i ilustracji do realizacji projektu informatycznego z wykorzystaniem edytorów grafiki wektorowej, opracowanie opisów każdej ilustracji oraz dokonanie doboru słów kluczowych, pozwalających na identyfikację.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki