Praca GÓZD 03U/16 - ŚLUSARZ (RPO) Klwatka Szlachecka kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Buty damskie

Miejsce pracy:
Klwatka Szlachecka, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GÓZD 03U/16 - ŚLUSARZ (RPO)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Klwatka Szlachecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: ślusarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ślusarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kobyłka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Mielnik (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek towarów na magazynie zgodnie z dokumnetami WZ i FV
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pszczyna (śląskie)

MAGAZYNIER - PRACOWNIK POMOCNICZY W PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace magazynowe związane z przygotowaniem towaru do transportu (wydanie i załadunek) oraz praca przy produkcji wyrobów masarniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Śmiłowo (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Odkurzanie, sprzątanie łazienek, pranie firan, wymiana pościeli
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Złotoryja (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu m.in: - całodzienna opieka nad dziećmi- pomoc nauczycielowi wychowawcy w zadaniach edukacyjnych- pomoc podczas spożywania posiłków- prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Węgierska Górka (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

według programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żary (lubuskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 2 500 PLN

Organizacja spotkań z odbiorcami produkcji polskiej spoza obszaru Polski w celu zwiększenia polskiego eksportu. Współpraca głównie z Ukrainą według kontaktów kandydata (ponad 500 przedsiębiorstw). Prowadzenie współpracy z Izbą Handlowo-Przemysłową Ukrainy. Kontakt na terenie Polski z przedsiębiorcami.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

staż Unijny dla osób 25 - 30, długotrwale bezrobotnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Marzenin (łódzkie)

STAŻYSTA W DZIALE COMPLIANCE - od 2 436 PLN

Wsparcie dla przydzielonego zespołu w zakresie obowiązków wyszczególnionych w odpowiednim opisie stanowiska. Kontakt z pracownikami działu Legal and Compliance w celu analizy potencjalnych problemów z zakresie ryzyka i kontroli. Planowanie pracy i ustalanie odpowiednich priorytetów w celu dostarczenia właściwych rozwiązań dla klientów i współpracowników. Wspieranie programu GCA, poprzez współpracę z Koordynatorem GCA i innymi stażystami oraz udział w w ydarzeniach organizowanych przez Campus oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Żywiec (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzataczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lewin Brzeski (opolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 2 500 PLN

Transport towaru po Zachodniej Europie. 2 tygodnie w trasie tydzień wolny lub 3 tygodnie w trasie i tydzień ewolny (do wyboru). Towar różnego rodzaju w zależności od zleceń z firm zewnętzrnych (towar neutralny). Transport busem.Umowa zlecenie na 3 miesiące, następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia podstawowego + kilometrówka (20gr za kilometr). Kontakt z pracodawcą: przemyslawdominowroclaw (at) gmail.com lub 782 420 700
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA- OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta indywidualnego sali zabaw, organizowanie imprez urodzinowych dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Legionowo (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Królowa Wola (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWA - ARCHIWISTA (STAŻ) - 997,4 PLN

kompletowanie dokumentów księgowych, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Księginice (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie zewnętrzne i wewnętrzne pod kierownictwem osoby rosyjskojęzycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kawęczyn (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

obsługa recepcji, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Krynica Morska (pomorskie)

SPRZĄTACZ POSESJI K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc przy wypieku pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chodel (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI - od 13 PLN

-prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, - pakowanie pieczywa - odbiór pieczywa - wstępna kontrola jakości - przekazywanie gotowego wyrobu do magazynu - dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Kolonia Klepaczka (śląskie)

MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW - od 2 500 PLN

Wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem częsci, podzespołów w pojazdach.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Urszulin (mazowieckie)

STARSZY INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań, osoba analizuje skomplikowane systemy finansowe oraz potwierdza zgodność ich wymaganiami biznesowymi, utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe, identyfikuje potencjalne problemy z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania, definiuje cele testowe oraz przeprowadza je zgodnie z określonymi wymaganiami, efektywnie wykorzystuje narzedzia testowe oprogramowania aby utrzymać i wdrożyc skrypty testowe, identyfikuje i dokumentuje defekty oprogramowania i umożliwa zrozumienie dla testerów oprogramowania, dostarcza odpowiednio sformułowaną informację dla programistów oraz wspiera testy środowiskowe aby zapewnić dostępność dla użytkowników
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - od 2 344,71 PLN

obsługa klienta internetowego oraz klienta z sektora biznes to biznes;prezentacja i sprzedaż produktów w sklepie oraz u klienta;realizacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Ustroń (śląskie)

BROKER INFORMACJI - od 13 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku wietnamskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, utrzymanie czystości placów i zieleni
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)