Praca GŁÓWNY SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA I PROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
PROJEKTOWANIE I TWORZENIE ZŁOŻONEGO OPROGRAMOWANIA NA POTRZEBY BIZNESU, STOSOWANIE NAJLEPSZYCH MEDOT ROZOWJU OPROGRAMOWANIA W CELU ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA I PROGRAMOWANIA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MINIMUM 13 LAT DOŚWIADCZENIA PRACY JAKO PROGRAMISTA, W TYM PRACA Z JAVA, HIBERNATE, JBOSS, CSS, JAVA SCRIPT, PL/SQL, DATA MODELING, PERFORMANCE TUNING. WIEDZA I DOŚWIADCZENIE W PRACY Z RÓŻNORODNYMI DOMENAMI TECHNOLOGICZNYMI W MIĘDZYNARODOWEJ ORGANIZACJI O ZASIĘGU GLOBALNYM, ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGII WEBOWYCH I JĘZYKÓW OPROGRAMOWANIA, ZNAJOMOŚĆ BAZ DANYCH, WYMAGANE UMIJĘTNOŚCI TECHNICZNE: JĘZYKI OPROGRAMOWANIA: Java, C++, C#, SQL, PL/SQL, NARZĘDZIA: Eclipse, NetBeans, IDEA, MS Visual Studio, Object modeling, Design Patterns, UML, SVN, Git, Perforce, ClearCase, MS Team Foundation, SYSTEMY: Windows, Linux, Solaris, Mac OS 10.x, Oracle 9i/10g, PostgreSQL, MySQL, SQLite, HTTP, SMTP, HTML, XML, XSLT, SOAP, Javascript,, Java: J2SE, JAXB, JiBX, JAX-RS, Hibernate, Spring, JUnit, Mockito, EasyMock, SILNE UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE, UMIJEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POD PRESJĄ CZASU, ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE, ELASTYCZNOŚĆ SZYBKA ADAPTACJA DO ZMIENNYCH WARUNKÓW PRACY I ZADAŃ, UMIEJĘTNOŚĆ KOORDYNACJI WIELU ZADAŃ W TYM SAMYM CZASIE

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie