Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Mściwojów Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: 1)Prowadzenia rachunkowości jednostki;2) wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi;3) dokonywania wstępnej kontroli:a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

Data publikacji: 2015-11-24

Lokalizacja: Mściwojów (dolnośląskie)

Pracodawca: Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Miejsce pracy:
59-407 Mściwojów, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1)Prowadzenia rachunkowości jednostki;2) wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi;3) dokonywania wstępnej kontroli:a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mściwojów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jaworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mściwojów

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 6

Nazwa pracodawcy: Gminny Ośrodek Zdrowia w Mściwojowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jaworski

Gmina pracodawcy: Mściwojów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mściwojów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy