Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Łuków NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA

Kościuszki 35, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
rozliczanie, księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży, bilanse, deklaracje VAT, podatek CIT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe rachunkowość, staż pracy min. 2 lata na stanowisku główny księgowy

Nazwa pracodawcy: NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż art spożywczych i przemysłowych
Firma Handlowa AGNES Bilski Andrzej - 2016-08-17 - Krynka (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO- MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (wschód, zachód) załadunek i rozładunek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Germanicha (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

realizacja celów sprzedażowych, zapewnienia jak najwyższych standardów obsługi klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbanie o wystrój sklepu wg założeń firmy, czynności magazynowe
EURO-NET SP. Z O.O. - 2016-10-13 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

rozliczanie kierowców, wystawianie faktur
Zakład Usług Transportowych Trzebieszów III p. K. Wilczyńsk - 2016-04-12 - Trzebieszów (lubelskie)

MAGAZYNIER - do 1 750 PLN

wyładunek, rozładunek towaru, układanie towru na pólkach, wydawanie z magazynu, pakowanie do wysyłki
Waldemar NiebrzegowskiTIR-Partner - 2015-12-21 - Łuków (lubelskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - do 1 850 PLN

roboty wykończeniowe wewnątrz budynku, drobne instalacje hydrauliczne i elektryczne
Firma Remontowo - Budowlana CONCEPT Jarosław Zabielski - 2016-02-05 - Łuków (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - 3 500 - 6 500 PLN

praca na stanowisku głównej księgowej
BIESZCZADZKI BANK SPÓŁDZIELCZY USTRZYKI DOLNE - 2016-04-29 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

KOSZTORYSANT/-KA - 10 - 15 PLN

terminowe i rzetelne tworzenie kalkulacji cenowych, kontrola i nadzór projektów prototypowych, opracowywanie efektywnych technologii produkcji oraz receptur do zleceń realizowanych po raz pierwszy, bieżący nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych, opracowywanie szczegółów receptur związanych z produkcją i jakością
Vivenge sp. z o.o. - 2016-01-20 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 2 300 PLN

sprzedaż części samochodowych (osobowych i dostawczych), obsługa klineta, zamawianie towarów
Sklep Motoryzacyjny Piotr Żaczek - 2016-08-25 - Adamów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 1 850 - 1 950 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek towarów, sprawdzanie stanu technicznego, drobne naprawy w trasie
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Rzymy-Las (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż części do samochodów ciężarowych, obsługa programów serwisowych do wyszukiwania części, obsługa programu WF-MAG(wystawianie faktur sprzedażowych, przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów PZ, obsługa kasy fiskalnej i programów do zamawiania części, dbanie o porządek na magazynie, układanie towaru na półkach, prowadzenie sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Józefów (lubelskie)

FREZER - od 1 850 PLN

prace frezerskie w metalu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łuków (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

produkchjia wyrobów piekarniczych i cukierniczych
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-09-13 - Łuków (lubelskie)

sprzedaz art biurowych, podręczników, książek
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

Przeszkolenie w zakresie BHP iPPOŻ;obsługa systemu kasowego MCSPAL; fakturowanie towarów i usług zakupionych przez klientów, wprowadzanie do ewidencji dostaw towarów; pozyskiwanie nowych klientów w ramach programów lojalnościowych;dbanie o pozytywny wizerunek firmy; prace porządkowe w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Krzywda (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

organozwanie załadunków i wyładunków towarów, sporządzanie umów z klientami, organizowanie odpraw
PKG CARGO PIENIAK SP. JAWNA - 2016-08-12 - Łuków (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych
Kotpol Kot Adam International - 2016-01-12 - Łuków (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 5 000 PLN

prowadzeni ksiąg rachunkowych spółki, kontrola rachunkowa wszystkich dokumentów księgowych, dekretacja dowodów księgowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie raportów (w tym GUS), sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad utrzymaniem, przechowywaniem, archiwizacją dokumentów, prowadzenie dokumentacji operacyjnej finansowej, inwestycyjnej, biegła znajomość zagadnień kadrowo-płacowych (KP, ZUS Płatnik), sporządzanie list płac
Górnicze Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "PIAST" S.A. - 2016-11-18 - Bieruń (śląskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 2 500 PLN

naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych
Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A. - 2016-12-29 - Łuków (lubelskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 750 PLN

naprawa maszyn do produkcji obuwia
Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ŁUKPOL Sp. z o.o. - 2015-11-17 - Łuków (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

- prowadzenie pełnej księgowości spółki- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- kadry i płace; środki trwałe; rozliczanie czasu pracy maszyn i urządzeń
WEKTER Sp. z o.o. - 2016-08-09 - Polkowice (dolnośląskie)

Prowadzenie pełnej księgowości, kreowania polityki rachunkowejprzedsiębiorstwa oraz prowadzenie sprawozdawczości finansowej. Umiejętności i uprawnienia: Certyfikat księgowy lub świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia księgowości spółki prawa handlowego,biegła obsługa komputera w tym pakietu MS Office w szczególności MS Excel.Dodatkowe wymagania: znajomość zagadnień rachunkowości w przedsiębiorstwach transportowych realizujących usługi publiczne transportu zbiorowego.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W KŁODZKU SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-12-15 - Kłodzko (dolnośląskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 3 000 PLN

doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego, odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo- podatkowe, nadzór nad płynnością deklaracji VAT, nadzór nad sporządzaniem deklaracji rozliczeniowych firmy dla urzędu Skarbowego, GUS, ZUS, wycena i rozliczanie środków trwałych inwestycji oraz wyceny innych aktywów i pasywów na koniec każdego miesiąca, sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych, planowanie i kontrola kosztów- m.in. controling kontrola poprawności księgowań, ostateczna kontrola formalno- rachunkowa dokumentów, budżetowanie i prognozowanie, raportowanie i zarządzanie płatnościami, znajomość ustawy o zatrudnianiu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych,
Spółdzielni Inwalidów im. Powstańców Wielkopolskich - 2016-05-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ DORADCA ŻYWIENIOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów Provium do bezpośrednich odbiorców na podległym terenie, pomoc w zakresie wyboru odpowiednich produktów, budowanie relacji handlowych z klientami, doradztwo żywieniowe
Hanna Świderska Firma Handlowo-Usługowa "CEZAR" - 2015-12-02 - Świdry (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 500 PLN

prowadzenie księgowości, deklaracje VAT, kontrola finansowa formy, kontakt z ZUS, US, prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych,Wymagane 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
ProfiLine Ruben Skrzypiec - 2016-04-22 - Szalejów Górny (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - 252 - 345 PLN

Nauczyciel techniki w szkole podstawowej
Szkoła Podstawowa w Celinach - 2016-08-03 - Celiny (lubelskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

przygotowywanie maszyn do transportu, wykonywanie zadań z zakresu mechaniki maszyn produkcyjnych (demontaż, mycie), prowadzenie dokumentacji
Centrum Komputerowe "PROMAX" Agnieszka Kowalczyk - 2016-05-20 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

WILDREZ KRZYSZTOF WILCZYŃSKI - 2016-05-06 - Trzebieszów (lubelskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie prac zwiazanych z układaniem kostki brukowej, betonowej i granitowej, wykopy, utwardzanie, prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łuków (lubelskie)