Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Łuków NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA

Kościuszki 35, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
rozliczanie, księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży, bilanse, deklaracje VAT, podatek CIT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 08.05.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe rachunkowość, staż pracy min. 2 lata na stanowisku główny księgowy

Nazwa pracodawcy: NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

Przygotowanie samochodu do rozwożenia pieczywa, załadowanie i rozwożenie pieczywa, prowadzenie dokumentacji przewozu
Zakład Piekarniczy s.c. SZCZEPANIAK - 2016-02-05 - Adamów (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków i półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Adamów (lubelskie)

INŻYNIER BUDOWY DRÓG - od 2 500 PLN

Pomoc w prowadzeniu budów i robót drogowych.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o. o. - 2016-09-07 - Łuków (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Szkolenie z zakresu bhp i ppoż; zapoznanie ze strukturą organizacyjną zakładu; prowadzienie prac związanych ze sprzedażą:oferowanie produktów firmy, doradztwo klientom, sprzedaz produktów, kontakty z potencjalnym klientami, przygotowywanie ofert,prezentowanie wyrobów, prowadzenie negocjacji handlowych,tworzenie harmonogramu dostaw, wysyłka do klientów, sprawdzanie cen, oraz dostępności adresw, wprowadzanie oraz akceptacja zamówień,oraganizowanie transportu, zapoznanie z programem Sante i wprowadzanie danych do programu, tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów, gromadzenie dokumentacji niezbędnej do przetargów, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełozonych.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

produkchjia wyrobów piekarniczych i cukierniczych
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-09-13 - Łuków (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 300 PLN

księgowanie, fakturowanie
Bio Concept Plus Andrzej Brzyski - 2017-02-08 - Sieniawa (podkarpackie)

KONSTRUKTOR OBUWIA - MODELARZ KOPYT - od 2 000 PLN

opracowywanie projektu kopyt, projektowanie i wykonywanie modelu kopyt, sprzadzanie dokumentacji techniczno -technologicznej zodnie z normami, nadzór nad wykonywaniem i stopniowaniem kopyt
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łuków (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Szkolenie z zakresu bhp i ppoż; zapoznanie ze strukturą organizacyjną zakładu; poszukiwanie dobrych i tanich mteriałów produkcyjnych;znajomość przepisów, sporządzanie umów,planowanie produkcji i zaopatrzenia,opracowywanie określonych planów produkcyjnych, koordynowanie realizacji okreslonych planów produkcyjnych;znajomość materiałów i srodków chemicznych stosowanych do pradoucji, opracowywanie zamówień na materiały produkcyjne, kontrola zgodności dostaw materiałów i opracowań, prowadzenie rejestru dostawców, aktualizacje cennika na materiały produkcyjne, egzekowanie od dostawców materiałów, atestów, certyfikatówkrt charakterystycznych na otrzymane materiały. Potwierdzanie faktur za zakupione materiały, prwadzenie rejestru przesyłwk za posrednictwem poczty

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 035 PLN

praca w transporcie międzynarodowym, UE-Kazachstan,Ue-Rosja UE-Ukraina, pomoc przy załadunku - wyładunku towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sięciaszka Pierwsza (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
WILDREZ KRZYSZTOF WILCZYŃSKI - 2016-05-06 - Trzebieszów (lubelskie)

KASJER - od 925 PLN

obsługa klienta, sprzedaz biletów, pobór opłat, ustalanie liczby wolnych miejsc
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych
Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa "DAKADO" Daniel Krasuski - 2016-08-18 - Karwów (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 7 000 PLN

Zgodne z oferowanym stanowiskiem pracy. Jedna zmiana (8-16); kontakt z pracodawcą e-mailowy.
T-G DNALOP Sp. z o.o. - 2016-02-18 - Redzikowo (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych
Kotpol Kot Adam International - 2016-01-12 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż części do samochodów ciężarowych, obsługa programów serwisowych do wyszukiwania części, obsługa programu WF-MAG(wystawianie faktur sprzedażowych, przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów PZ, obsługa kasy fiskalnej i programów do zamawiania części, dbanie o porządek na magazynie, układanie towaru na półkach, prowadzenie sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Józefów (lubelskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

opracowywanie i przedstawianie klientowi ofert ubezpieczenia, obliczanie i ustalanie wysokości składek ubezpieczeniowych, zawieranie umów ubezpieczenia, udzielanie klientowi informacji i pomocy w razie zaistnienia wypadku objętego ubezpieczeniem
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Adamów (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Biardy (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łuków (lubelskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Łuków (lubelskie)

OPERATOR KAMERY - od 2 000 PLN

Kręcenie materiałów wideo,montaż, przygotowywanie materiałów do publikacji
LUKASMEDIA Sp z o. o - 2017-02-07 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 500 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu oraz dostarczanie materiału na obszar produkcji, przygotowywanie materiału do wysyłki
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "K.W.S. ŻABCZYŃSCY" SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-04 - Łuków (lubelskie)

MALARZ PROSZKOWY - do 1 850 PLN

malowanie proszkowe elementów metalowych
MIKI-TRANS Pastor Krzysztof - 2016-03-16 - Łuków (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 000 PLN

-Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości-Bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych-Rozliczenia ZUS i US-Rozliczanie płac, urlopy, chorobowe, itp.-Sporządzanie deklaracji pod towary i usługi VAT-Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych-Sporządzanie sprawozdań do GUS
EXCELSIOR Delikatesy Sp. z o.o. - 2016-03-04 - Darłowo (zachodniopomorskie)

ZBIERACZ PIECZAREK - od 2 000 PLN

zbiór pieczarek, jakościowa kwalifikacja pieczarek zgodnie z obowiązującymi przepisami
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Trzebieszów Drugi (lubelskie)

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI - 2016-04-20 - Nekla (wielkopolskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - 16 - 20 PLN

-Malowanie proszkiem lub na mokro- Nadzór nad procesem lakierowania- Kontrola jakości pomalowanych elementów- Utrzymywanie czystości i właściwego stanu technicznego urządzenia i jego otoczenia
Vivenge sp. z o.o. - 2016-08-10 - Gręzówka (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie księgowości organizacji pozarządowej, prowadzenie spraw kadrowo płacowych
Fundacja Inicjatyw Lokalnych Lublin - 2016-01-22 - Janów Lubelski (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

realizacja celów sprzedażowych, zapewnienia jak najwyższych standardów obsługi klienta, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbanie o wystrój sklepu wg założeń firmy, czynności magazynowe
EURO-NET SP. Z O.O. - 2016-10-13 - Łuków (lubelskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - do 2 100 PLN

naucznie języka angielskiego
Zespół Szkół w Jeleńcu - 2016-11-17 - Jeleniec (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 000 PLN

dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do punktów sprzedaży
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-10-14 - Łuków (lubelskie)