Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Brzeszcze OŚRODEK KULTURY W BRZESZCZACH

Narutowicza 1, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokonywanie kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansów, wykonywanie dyspozycji środków piniężnych i przygotowywanie sprawozdań finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeszcze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeszcze

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, doświadczenie wymagane : a) w przypadku ukończenia ekonomicznych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych - 3 lata praktyki w księgowości,b) w przypadku ukończenia średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej - 6-lat praktyki w księgowościc) wpis do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisówd) posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniajęcego do prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikat księgowego, wydane na podstawie odrębnych przepisów, obsługa komputera, mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK KULTURY W BRZESZCZACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Brzeszcze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeszcze

Adres strony pracodawcy: www.ok.brzeszcze.pl

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: działalność obiektów kulturalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy