Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Bągart Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha Bągart

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 1 600 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości i księgowości jednostki, wykonywanie dyspoz. środków pieniężnych

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Bągart (pomorskie)

Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha Bągart

Miejsce pracy:
82-440 Bągart 3, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie rachunkowości i księgowości jednostki, wykonywanie dyspoz. środków pieniężnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bągart

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierzgoń

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha Bągart

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy, kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i zatrudnienie, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie o niekaralności prawomocnym wykokiem za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu,oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Dzierzgoń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bągart

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy