Praca GŁÓWNY KONSULTANT - ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI (LEAD CONSULTANT - ORGANIZATION CHANGE MANAGEMENT) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Opracowywanie i wdrożenie zarzadzania zmianą, strategie komunikacji oraz szczegółowe plany zarządzania zmianą z użyciem metodologii własnej HCL: AUSIC i A3 i związanych konkretnych narzędzi (w tym Metodologii AGILE i ExACT), współpraca i budowanie relacji z innymi programami, projektami i zmienianymi menedżerami oraz klinetami.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 833 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
GŁÓWNY KONSULTANT - ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI (LEAD CONSULTANT - ORGANIZATION CHANGE MANAGEMENT)

Data zakończenia pracy: 28.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek wykształcenia: techniczny lub ekonomcizny i pokrewne, wymagane 5 letnie doświadczenie za podobnym stanowisku konsultanta w srodowisku międzynarodowym, wiedza i doświadczenie z zakresu opracowywania i wdrażania zarządzania zmianą, strategii komunikacji oraz planów zarządzania zmianą z użyciem odpowiednich narzędzi, wiedza dot. dokonywania pomiarów efektywności, składania raportów o postępach oraz identyfikacji i likwidacji barier/ problemów stojących na przeszkodzie wprowadzanych zmian, doskonała znajomość narzędzi i procesów zarządzania zmianą, w tym metodologii AGILE i ExACT

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie