Praca GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW Gdańsk Luxoft Poland Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
80-028 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 000 - 18 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: analityk systemów teleinformatycznych

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8 000 - 18 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne, minimum 7 lat doswiadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji systemów i sieci komputerowych, rozumienie cyklu testów, umiejętność korzystania z SQL, Znajomość systemów i sieci komputerowych, znajomość podstaw języków programowania. Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym oraz języka rosyjskiego w stopniu biegłym. Miejsce pracy Gdańsk. Kontakt telefoniczny: +48124452588 lub +48668898701.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 7

Nazwa pracodawcy: Luxoft Poland Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Krakowska 280, 32-080 Zabierzów, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Zabierzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabierzów

Ulica pracodawcy: Krakowska

Numer budynku pracodawcy: 280

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk systemów teleinformatycznych