Praca GŁÓWNA KSIĘGOWA Zalewo SCHMITH POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Kilińskiego 8/a, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
księgowanie dokumentów, sporządzanie sprawozdań finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zalewo

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs "Obsługa komputera"

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana znajomosć obsługi programu INSERTKontakt: e-mail: i.kazmierczak (at) biofeed.pl, w celu złożenia kandydatury lub kont.tel 887-070-153 dyrektor finansowy Linda MariuszPraca od 22.09.2016

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: SCHMITH POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariusz Linda

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy