Praca GLAZURNIK Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: GLAZURNIK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2016-03-23

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 04.05.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

PRACOWNIK KUCHNI/POMOC KUCHENNA - od 1 950 PLN

Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, obieranie warzyw, krojenie, przygotowywanie sałatek, kanapek, koktajli, zmywanie naczyń i zastawy, dbanie o wygląd i czystość linii serwisowej oraz sali konsumenckiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DZIAŁU PRZY KIEROWNICTWIE - 997,4 PLN

Realizacja zadań zgodnie z programem stażu. Wymagania: wykształcenie min średnie, obsługa komputera w stopniu podstawowym.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Wołów (dolnośląskie)

PRACE INTERWENCYJNE - MONTER - do 2 840 PLN

Montaż instalacji zewnętrznych i wewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Katowice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

-kontakt z klientem-zdobywanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA W CUKIERNI - 997,4 PLN

sprzedaż wyrobów cukierniczychobsługa kasy i wagiprzyjmowanie zamówieńsprzątanie pomieszczenia cukierniobsługa eksperesu do kawy
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie włosów, modelowanie, czesanie, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Jawor (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

MONITOROWANIE FLOTY KIEROWCÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wiaderno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 600 - 900 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o czystość, pozyskiwanie klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wschowa (lubuskie)

PRACOWNIK HURTOWNI - od 1 860 PLN

prace związane z prowadzeniem i obsługą magazynu
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT DO SPRAW PRZETARGÓW - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu ofert przetargowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOC DO DZIECI - STAŻ - 997,4 PLN

POMOC NAUCZYCIELOWI PODCZAS PROWADZONYCH ZAJĘĆ I ZABAW, OPIEKA NAD DZIEĆMI PODCZAS SPACERÓW, WYCIECZEK, POSIŁKÓW, SPRZĄTANIE SAL PO POSIŁKACH, ZABAWACH, ZAJĘCIACH, UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI SAL I INNYCH POMIESZCZEŃ (ZAMIATANIE, ODKURZANIE, ZMYWANIE PODŁÓG)
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kotlarnia (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

Obsługa maszyny do druku, przygotowywanie farb do druku tkanin, wykonywanie druku na tkaninie.
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 700 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami witnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - do 1 750 PLN

Prace w magazynie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Chorzów (śląskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 1 850 PLN

Szkolenie kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kat B
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Włodawa (lubelskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

BIEGŁA UMIEJĘTNOŚĆ SZYCIA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH, BIEGŁA UMIEJETNOŚĆ SZYCIA NA MASZYNACH: AUTOLAP, KROSZETKA
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Biała (łódzkie)

POMOCNIK FORMIERZA 118 - od 18 PLN

przygotowywanie w mieszarce masy formierskiej z piasku, wody i dodatków, wywożenie z hali pozostałej masy, przygotowywanie żeliwiaka do odlewu, dowożenie złomu pod piec, dowożenie koksu
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Radziejowice-Parcel (mazowieckie)

ZGRZEWACZ, OKUWACZ - od 2 000 PLN

zgrzewanie plandek zgrzewarką ręczną i automatyczną, okuwanie plandek, montaż prowadnic
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Pigany (podkarpackie)

PAKOWACZ WYROBÓW CUKIERNICZYCH(Z) - od 2 000 PLN

Krojenie i pakowanie ciast oraz ciastek.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bogoniowice (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Proste prace budowlane, murowanie, karton-gips, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łódź (łódzkie)

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Limanowa (małopolskie)

TATUATOR - od 13 PLN

Praca według stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

Wykonywanie prac murarskich.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Gdańsk (pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)