Praca GLAZURNIK Starogard Gdański Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe "Wis-Bud" Łukasz Wasiniewski

Płk. Stanisława Dąbka 22, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Glazurnik (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe "Wis-Bud" Łukasz Wasiniewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Płk. Stanisława Dąbka

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Podobne oferty pracy

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

licowanie ścian glazura, ukladanie, gresu, granitu i marmuru
Zakład Instalacji Budowlanych S.C. - 2016-03-09 - Oleśnica (dolnośląskie)

KIEROWCA PL+UE - od 4 000 PLN

- Kieowanie busem do 3,5 T,- odpowiedzialność za powierzone mienie,obsługa załadunków i rozładunków,- prowadzenie dokumentacji trzetargowej,- prawidłowe zabezpieczanie ładunków.
Hurtownia Kwiatów "BORYS" Sylwia Borys - 2016-07-06 - Zblewo (pomorskie)

POMOC INTROLIGATORA - od 1 850 PLN

Pomoc introligatora
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szczodrowo (pomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem pracy
Budrem Nowik sp.z.o.o - 2016-05-04 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

- nadzór nad jakością zamówionej żywności;- nadzór nad świeżością używanych składników;- obróbkę wstępną surowców do produkcji wyrobów;- dbanie o zgodność kaloryczną przygotowywanych wyrobów z ich zaplanowaną wartością;- ścisłe przestrzeganie receptury przygotowywanych wyrobów;- przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych, BHP i ppoż. i HACCP.
KOOPEROL Sp. z o.o. - 2016-04-14 - Zduny (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 000 PLN

Wykonywanie posadzki z płytek lastrykowych, kamionkowych, ceramicznych, szkliwionych, kamiennych, montaż posadzek i ścian w systemie spieków kwarcowych LAMINAM, układanie płytek mozaikowych. Praca w delegacji ( Kraków)
Firma Handlowo - Usługowa Grzegorz Opiela - 2016-11-22 - Munina (podkarpackie)

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ OGÓLNY - od 1 850 PLN

- ślusarstwo,- budowa maszyn rolniczych,- cięcie materiału,- spawanie,- szlifowanie.
ZAKŁAD ŚLUSARSKI KAZIMIERZ PIECUCH - 2016-07-29 - Smętowo Graniczne (pomorskie)

ukłądanie płytek przy użyciu zaprawy klejowej na ścianach , podłogach, oklejanie płytkami kolumn ściennych, wanien i wszelkiej zabudowy łazienkowej, wykonywanie renowacji w obiektach zabytkowych, przywóz materiałów z hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

kierowanie samochodem, wyjazdy za granicę (Niemcy i inne kraje)
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Więckowy (pomorskie)

ELEKTRYK- AUTOMATYK - od 1 850 PLN

Montaż urządzeń elektrycznych (central) i okablowanie
DMT SYSTEM Sp. z o.o. - 2016-09-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK SERWISU - od 2 350 PLN

- prace serwisowe, instalacje teletechniczne, techniczna obsługa kas fiskalnych
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-04-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

doświadczenie w zawodzie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - 2016-05-30 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Żuromin (mazowieckie)

SPAWACZ - od 2 800 PLN

SPAWANIE KONTENERÓW, KONSTRUKCJI METALOWYCH I STALOWYCH
P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C. DOROTA BOŚ I JAROSŁAW BOŚ - 2016-06-17 - Zblewo (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie ofert handlowych do bazy klientów droga elektroniczną, odbieranie telefonów, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż na kasie fiskalnej, rozładunek towaru, zbieranie informcji
Firma Handlowo-Usługowa Jakub Sokolnicki - 2016-08-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Warszawa (mazowieckie)

układanie glazury i terakoty, fugowanie, remonty klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

-Kontakt telefoniczny 507-068-008,-Praca na terenieŁ Gniewa, powiatu tczewskiego i malborskiego
KARZYŃSKI DARIUSZ KARLI - ONE FOUR - 2015-11-23 - Gniew (pomorskie)

GLAZURNIK - do 1 850 PLN

układanie płytek ceramicznych
Firma Remontowo - Budowlana CONCEPT Jarosław Zabielski - 2016-02-05 - Łuków (lubelskie)

PLANISTA - 997,4 PLN

XXX
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Koźmin (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 100 PLN

Pomoc w przygotowywaniu potraw.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPEDYTOR - od 2 800 PLN

pozyskiwanie i organizaca przewozów międzynarodowych, monitorowanie zleceń, dbałość o ich terminowość, dbałość o pozytywny wizerunek firmy
MOTO-ABC Dawid Bielecki - 2016-05-23 - Skarszewy (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 900 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z KAT. C - od 3 500 PLN

odśnieżanie dróg w regionie Bytoni.[Godzina zakończenia pracy] : 15:00[Wymiar czasu pracy] : zadaniowy[System wynagrodzenia] : w zależności od potrzeb
Zakład Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Zaberd S.A - 2016-08-29 - Bytonia (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
BARBECUE Piotr Gancarewicz - 2016-09-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

Klejenie glazury, terakoty, kamienia naturalnego.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Łódź (łódzkie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed