Praca GLAZURNIK (NR 2567) Niemcz PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ZULTEX MIROSŁAW GAJEWSKI

Miejsce pracy:
86-032 Niemcz, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Glazurnika

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł / h Po okresie próbnym umowa o pracę

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK (NR 2567)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niemcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bydgoski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Osielsko

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - doświadczenie jako płytkarz

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE ZULTEX MIROSŁAW GAJEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Józefa Chełmońskiego 8, 86-032 Niemcz, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: 666-296-048

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Osielsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niemcz

Ulica pracodawcy: Józefa Chełmońskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik