Praca GLAZURNIK Gdynia INVEST PEL

Łowicka 81, 81-504 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie gruntu ( oczyszczenie, wyrównanie, nałożenie zaprawy z cementu lub innego materiału ), układanie, wykładanie różnego rodzaju powierzchni ( ściany, podłogi, schody ) płytkami ceramicznymi lub innymi materiałami budowlanymi

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 830 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1 830 zł brutto

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: glazurnik

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 830 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie, wymagana wiedza i umiejętności z zakresu elektryki oraz hydrauliki

Nazwa pracodawcy: INVEST PEL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Świętego Jacka 2, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: Świętego Jacka

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik