Praca GEODETA Z UPRAWNIENIAMI Gdańsk MOSTOSTAL ZABRZE GLIWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: GEODETA Z UPRAWNIENIAMI

Wynagrodzenie: 3 500 - 4 500 PLN

Zakres obowiązków: Liczenie, pomiary obiektów budowlanych (drogi i kanalizacje).

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: MOSTOSTAL ZABRZE GLIWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA

Elbląska 135, 80-761 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Liczenie, pomiary obiektów budowlanych (drogi i kanalizacje).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca w godzinach od 7-15, od poniedziałku do piątku. Umowa o pracę na 3-y miesięczny okres próbny. Premia uznaniowa wypłacana co miesiąc.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GEODETA Z UPRAWNIENIAMI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód:
inżynier geodeta - kataster i gospodarka nieruchomościami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie techniczne o kierunku geodezja, uprawnia geodety, min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy geodety, umiejętności wykonywania pomiarów geodezyjnych.Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska 135, brama nr 1. Osoba do kontaktu: Rafał Kwiatkiewicz Lotos Oil ,tel. 536-969-772.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
MOSTOSTAL ZABRZE GLIWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
80-761 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Adres strony pracodawcy: www.gpbp.mz.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku