Praca GEODETA/ ASYSTENT GEODETY Żmigród GEOJARD SP. Z O.O.

Stanowisko: GEODETA/ ASYSTENT GEODETY

Wynagrodzenie: 2 775 - 4 928 PLN

Zakres obowiązków: Prace polowe. Miejsce wykonywania pracy: Żmigród

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Żmigród (dolnośląskie)

Pracodawca: GEOJARD SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
55-140 Żmigród, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace polowe. Miejsce wykonywania pracy: Żmigród

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 775 - 4 928 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GEODETA/ ASYSTENT GEODETY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żmigród

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żmigród

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 775 - 4 928 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: GEOJARD SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Adres pracodawcy:
Cementowa 12B, 91-859 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Cementowa

Numer budynku pracodawcy: 12B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*