Praca FRYZJER Urszulin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Urszulin, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, przygotowanie klienta do zabiegów, mycie głowy, dbanie o czystość w salonie.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Urszulin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włodawski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Niecała 2, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*