Praca FRYZJER Tarnowskie Góry ZAKŁAD FRYZJERSKI "LILA" SPOT LIDIA

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obowiazki fryzjerskie, dbanie o czystość.

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracodawca: ZAKŁAD FRYZJERSKI "LILA" SPOT LIDIA

Nakielska 9-11, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane umiejętnośći fryzjerskie, mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD FRYZJERSKI "LILA" SPOT LIDIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00 - 16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Nakielska

Numer budynku pracodawcy: 9-11

Profil działalności pracodawcy: FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*