Praca FRYZJER Zawadzkie FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE Kinga Pajek

OPOLSKA 46, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie; doświadczenie mile widziane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawadzkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawadzkie

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE Kinga Pajek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

KRAKOWSKA 24/2, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: strzelecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Opolskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Opolskie

Ulica pracodawcy: KRAKOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*