Praca FRYZJER Skierniewice SALON FRYZJERSKI STYL

NOWOBIELAŃSKA 16, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
STRZYŻENIE, OGÓLNY ZAKRES CZYNNOŚCI FRYZJERSKICH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skierniewice

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - WSKAZANE

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: SALON FRYZJERSKI STYL

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Usługi fryzjerskie

Nazwisko osoby zgłaszającej: EWA ZWOLIŃSKA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*