Praca FRYZJER Rzeszów kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE WSZYSTKICH USŁUG FRYZJERSKICH

Data publikacji: 2016-05-06

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta pracy w ramach projektu RPO jest skierowana dla osób zarejstrowanych w PUP w Rzeszowie z ustalonym II profilem pomocy, ktore maja ukończony 30 rok życiaMiejsce pracy Galeria Nowy SwiatCv prosze wysłać na adres email ewozniak (at) pup.rzeszow.pl z zaznaczonym numerem stanowiska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 2 080 PLN

SZYCIE SWETRÓW DZIANINOWYCHOBSLUGA STEBNÓWKIOBSŁUGA OVERLOCKA
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Czarna (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie elementów do montażu maszyn. Montaż podzespołów oraz gotowych wyrobów zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Reszel (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sulechów (lubuskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie podłoża; układanie kostki brukowej, układanie obrzeży, porządkowanie miejsca pracy, dbanie o powierzony sprzęt.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Oleszna (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów, dbanie o stan części na warsztacie.Mile widziane doświadczenie w zawodzie.GIEŁDA PRACY: 01.04.2016 r., godz. 10.00 pokój 216
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Choszczówka Rudzka (mazowieckie)

KONFEKCJONER/PAKOWACZ - do 2 000 PLN

przygotowywanie, pakowanie towaru do wysyłki, zlecenie wysyłek, konfekcjonowanie, zgrzewanie opakowań, oklejanie etykietą, nabijanie partii i daty trwałości, ewidencja stanów magazynowych, wprowadzanie i rozchód w systemie mgazynowym surowców i gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Legnica (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ- DORADCA KLIENTA 71 - 997,4 PLN

wg. programu- Poszukiwana osoba po 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Namysłów (opolskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - 875 - 1 225 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Świętochłowice (śląskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK REKLAMY (S) - 997,4 PLN

Pomoc w projektowaniu materiałów reklamowych oraz zaproszeń biznesowych i ślubnych, obsługa urzadzeń do druku, bigowania, cięcia i zszywania, wykańczanie materiałów poligraficznych i zaproszeń, działania reklamowo- marketingowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/MELIORANT - od 2 000 PLN

KONSERWACJA ROWÓW, RZEK MELIORACYJNYCH, ODMULANIE RĘCZNE, KOSZENIE, GRABIENIE, UKŁADANIA KISZKI FASZYNOWEJ, WYMAGANIAUMIEJETNOŚC MELIORACYJNE, OBSŁUGA TRAKTORÓW KOSZACYCH , STAŻ PRACY W ZAWODZIE 2 LATA,
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT GEODETY - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-obsługa obliczeniowych programów geodezyjnych-przetwarzanie wymiarów
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Bieszkowice (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Sulmierzyce (łódzkie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Trzemeszno (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

prace elektromontazowe
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Kraśnik (lubelskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 2 350 PLN

obróbka drewna, łuszczenie, szycie skrzynek, przecinanie kłód
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Krupin (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ - od 1 900 PLN

prace ślusarsko-szlifierskie
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Żory (śląskie)

OPERATOR PIŁY TAŚMOWEJ/DOPOSAŻENIE/15/7376 - od 1 750 PLN

obsługa piły taśmowej, utrzymanie porządku, przestrzeganie przepisów bhp
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

usprawnianie pacjentów w zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przeprowadzanie zabiegów w zakrersie fizykoterapii
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT KOORDYNATORA IMPREZ ROZRYWKOWYCH, TRENER - SZKOLENIOWIEC - 997,4 PLN

-organizowanie spotkań, warsztatów i eventów-tworzenie, prezentacje i realizacje programu imprez-obsługa klientów-obsługa kasy fiskalnej-pomoc w opiece nad dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo-wsparcie animatorów prowadzących imprezy-organizowanie szkoleń na animatorów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 950 PLN

wykonywanie prac administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

-przyjęcie towaru i ekspozycja towaru,- sprzedaż towarów,- prace porządkowe i organizacyjne,- metkowanie towaru,- ekspozycja, oznaczenie i udział w inwentaryzacji,- obsługa klienta na stanowisku kasowym,- obslugak klienta na stanowisku branżowym,- obsługa urządzeń technicznych - kasa, terminale płatnicze, obsluga rachunków,- obsługa krajalnicy, maszynki do mielenia mięsa
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Ruda Śląska (śląskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie ogólne z urządzeniami w zakładzie pracy,- odkręcenie i przykręcenie koła,- demontaż i montaż opony,- sprawdzenie uszkodzenia koła, opony, dętki,- przygotowanie do naprawy opony, dętki (oczyszczanie, szlifowanie),- przygotowanie elementu naprawczego,- naprawa opony, dętki,- wyważenie koła,- prostowanie obręczy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zgierz (łódzkie)

Staż w Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 56.
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Kielce (świętokrzyskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (Z,N) - do 1 850 PLN

sprzątanie i dezynfekcja sal chorych i korytarzy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tuchów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 000 PLN

odbieranie telefonów oraz poczty elektronicznej i tradycyjnej, pisanie pism biurowych,analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert o specyficyzamówien publicznych, prowadzenie PKPiR, przygotowywanie deklaracji do ZUS i US
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Sępopol (warmińsko-mazurskie)