Praca FRYZJER Radomsko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa narzedzi fryzjerskich,mycie głowy,przygotowanie stanowiska pracy,dbanie o czystosc,przestrzeganie przepisow higieny pracy,modelowanie włosow,nakladanie farby,dbieranie fryzur,strzyzenie,czesanie,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: wysoka kultura osobista

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: brak skłonności do alergi

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Radomsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomsko

Ulica pracodawcy: Tysiąclecia

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

TŁUMACZ JĘZYKA TECHNICZNEGO - UKRAIŃSKI, ROSYJSKI - od 2 000 PLN

Tłumacz języka technicznego - ukraiński, rosyjski. Odpowiada za materiały szkoleniowe, tłumaczenie szkoleń na stanowisku pracy oraz instrukcji pracy (dokumenty) na 5 wydziałach produkcyjnych. Konieczne doświadczenie we współpracy z firmą produkcyjną, w zakresie tłumaczeń języka technicznego.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI - od 1 850 PLN

załadunek - rozładunek mięsa, prowadzenie transportu
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Zielona Góra (lubuskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER - 997,4 PLN

- zapoznaie się z procedurami i regulaminem obowiązującym w firmie,- zapoznaie z działaniem programów prawnych,- nauka przygotowanie opinii prawnych, sporządzanie pozwów wraz z załącznikami,- pisanie projektów pism procesowych,- spotaknie z klientami w spółce.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw, ewidencjonowanie towaru na magazynie, wysyłka do klienta; art. kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Babice (małopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Poranna i wieczorna toaleta, pomoc przy kąpieli, zmiana bielizny osobistej, dbałość o estetyczny wygląd zewnętrzny mieszkańców, pomoc przy wydawaniu posiłków i karmieniu.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bulowice (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Miechów (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości;
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 800 - 1 600 PLN

montaz konstrukcji aluminiowych oraz PPOŻ EI30 , EI60
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Piotrowice (dolnośląskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Polkowice (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Więcławice Dworskie (małopolskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń piekarniczych, godz. pracy 6.00-14.00
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PROGRAMISTA IOS - od 3 000 PLN

Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Jedlicze (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 463 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- przygotowanie poczty do wysyłki, - obsługa kserokopiarki, - obsługa centrali telefonicznej, - obsługa faxu, - praca w programie e-Urząd, - pomoc w organizacji spotkań służbowych Wójta Gminy,- pomoc w Sekretariacie Urzędu i w punkcie obsługi klienta,
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Zblewo (pomorskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - 997,4 PLN

obsługa mechanizmu śmieciarki,załadunek i rozładunek opróżnianie pojemników,odbiór nieczystości zgodnie z rodzajem odpadów komunalnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zambrów (podlaskie)

179U - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa montazownicy do kół, obsługa i naprawa, konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łódź (łódzkie)

POWER NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

os. do 30 r.ż. czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w czasie pobytu w placówce, realizacja pracy dydaktyczno- wychowawczej, współdziałanie z rodzicami, prowadzenie obserwacji pedagogicznych, realizacja innych zadań zleconych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - do 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, praca na stoisku mięsnym, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy DINO, dbanie o czystosć i porządek na markecie, praca w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Legnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 2 200 PLN

klimatyzacje
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

poszukiwanie nowych rynków i nowych klientów, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert, wyjazdy służbowe do Turcji
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PSYCHOLOG (OFERTA PO STAŻU) - od 900 PLN

prowadzenie badań psychologicznych, konstruowanie diagnozy psychologicznej, opracowywanie opinii psychologicznej, prowadzenie terapii psychologicznej, terapii edukacyjnej, socjoterapii, prowadzenie szkoelń i warsztatów psychologicznych, opracowywanie materiałów szkoleniowych dla uczestników szkoleń
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed