Praca FRYZJER/KA Moszczanka Marta Kmiecik - Michalak PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE

Miejsce pracy:
63-440 Moszczanka 79, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wyksz. zawodowe-kierunkowe, dyspozycyjność, chęci do pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Moszczanka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Raszków

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: chęć do pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy:
Marta Kmiecik - Michalak PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny: 697-036-686

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Raszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Moszczanka

Numer budynku pracodawcy: 79

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOCNIK DEKARZA / BLACHARZA - od 3 000 PLN

chęć do pracy, może być osoba do przyuczenia, praca na wysokości pow. 3,5m; praca w Ostrowie i na terenie całego kraju, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI "DANKEN" GÓRSKI WALDEMAR - 2015-11-30 - Topola Mała (wielkopolskie)

KSIĘGOWY ( PO WER ) - 997,4 PLN

staz - prowadzenie uproszczonej księgowości ( PKP i R) pod nadzorem opiekuna, prowadzenie spraw kadrowych ( listy obecności, ewidencje, umowy, listy płac itp.)obsługa korespondencji pocztowej, przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich, podstawowy kontakt z klientami ( telefon, e-mail), okazjonalna sprzedaż towarów w siedzibie firmy, inne czynności pomocnicze związane z prowadzeniem biura,Komuter : 6 godzin
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, kierunkowe-budowlane, chęci do pracy, może być osoba do przyuczenia, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wtórek (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowedoświadczenie na w/w stanowisku min. 1 rok
Usługi ogólnobudowlane EXDACH Małgorzata Kmieć - 2016-04-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 4 200 PLN

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym
ATLANTIS Sp.zo.o. - 2016-02-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie czystości na terenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN STOLARSKICH - od 2 600 PLN

wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie;obsługa piły panelowej
INTAR Sp. z o.o. - 2016-01-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - od 2 000 PLN

przygotowanie wykrojników do produkcji seryjnej, naprawy bieżące ,przeglądy prewencyjne, wsparcie procesów optymalizacyjnych i produkcyjnych; wykształcenie jw., preferowane mechaniczne w zakresie naprawy i serwisu wykrojników, znajomośc obsługi maszyn konwencjonalnych takich jak tokarka-frezarka-szlifierka-drutówka
Spółdzielnia Inwalidów im.Powstańców Wielkopolskich - 2016-10-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowemoże być osoba do przyuczeniamile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
PHU Studniewski - 2016-10-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

branża rolnicza, przyjmowanie towaru, wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacjiwykształcenie min. średniemile widziany staż pracyobsługa komputeramile widziana znajomość systemu SAP BUSINESS
PHP AGRO-EFEKT Sp.zo.o - 2016-11-15 - Kołątajew (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 15 PLN

wykształcenie bez znaczeniawymagane doświadczenie
BOCHEN MARZENA CAFE & RESTAURANT "PARIS" - 2016-10-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KSIĘGOWY/-A - 2 500 - 3 000 PLN

Wykształcenie wyższe, 2-3 lata doświadczenia, obsługa programu Comarch, Optima,znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa podatkowego,samodzielna i kompleksowa obsługa firm z księgami rachunkowymi,sporządzanie sprawozdań finansowych,prowadzenie rozliczeń dla wielu klientów
EPROCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 1 850 PLN

Rezerwacja pokoi, przyjmowanie zgłoszeń
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Rogóźnia (mazowieckie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe,doświadczenie mile widziane,lakierowanie konstrukcji metalowych, lakierowanie proszkowe, praca stała lub sezonowa .
Elizab Stal Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie gastronomiczne- kierunkowe, min. 3 lata doświadczenia, po okresie próbnym wynagrodzenie do uzgodnienia,
GENOWEFA TRZEPACZ "POD DĘBAMI" RESTAURACJA-HOTEL - 2016-06-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROWKARZA- OPERATORA - od 3 000 PLN

wykształcenie techniczne, obsługa maszyn skrawających typu CNC, możliwość przyuczenia do wykonywania pracy rowkarza,
Balaguer East Europe Sp. z o.o. - 2016-05-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 16 PLN

wykształcenie średnie,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,obsługa komputera i programów Office (excel, word)mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego, suwnicy, traktoraobsługa produkcji (wydawanie i przyjmowanie materiałów),wynagrodzenie 16 brutto/h
Trasko-Stal Sp.zo.o - 2016-06-16 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

wykształcenie min. średnie, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat. B, realizacja spotkań umówionych przez Call Center, umowa zlecenie, wynagrodzenie 2.500zł brutto w systemie prowizyjnym.Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i okolice
Progress Active Sp. z o. o. - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY BUTLI - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, sprzedaż gazu
AXAN Sp. z o.o. - 2016-07-14 - Małkinia Górna (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Stacja Paliw Agata Romanik - 2016-02-29 - Nagoszewo (mazowieckie)

PRACOWNIK NA TARTAKU - od 1 850 PLN

prace pomocnicze na tartaku, wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy,
TARTAK Ostrów Centrum Dachowo-Budowlane - 2016-05-25 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI - od 3 000 PLN

Malowanie konstrukcji stalowych, wykształcenie bez znaczenia, lakiernik lub pokrewne z doświadczeniem,
ZAP Kooperacja Sp. z o.o. - 2016-07-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - STAŻ (FP) - 997,4 PLN

staż - sterylizacja narzędzi, przygotowanie stanowiska pracy dla lekarza, asystowanie podczas zabiegu, skompletowanie odpowiedniego zestawu narzędzi, przygotowanie leków, materiałów i mas wyciskowych, pomoc przy rozkładaniu narzędzi i materiałów stomatologicznych, pomoc pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCYJNEJ W PRZEMYŚLE - od 2 500 PLN

zarzadzanie działem produkcyjnym w firmie spożywczej zajmującej się przetwórstwem jajwykształcenie średnie technicznemile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym
Weko Polska Sp. z o.o. - 2016-12-05 - Raszków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ WRPO - 997,4 PLN

staż - metkowanie towaru, układanie towaru w/g asortymentu, sprawdzanie dat przydatności do spożycia, utrzymanie porządku, przygotowanie produktu do sprzedaży, pomoc nabywcy w wuyborze towaru, dbanie o estetykę miejsca sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż bezpośrednia i internetowa, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

FRYZJER/KA - od 1 850 PLN

Strzyżenie, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne, upinanie włosów.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LUNA" SŁUPSKI JACEK - 2016-08-02 - Zamość (lubelskie)

doświadczenie w handlu,prawo jazdy kat. B,branża spożywczo-monopolowa
P.H. JULITA Jarosław Słomian - 2016-02-02 - Westrza (wielkopolskie)

FRYZJER/KA - od 2 500 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosów. Obsługa fryzjerska
INTERCOS SPÓŁKA CYWILNA - 2016-06-29 - Częstochowa (śląskie)

DROBIARZ- PAKOWACZ - od 1 850 PLN

ubój drobiu, pakowanie drobiu , miejsce pracy Borowiec.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Borowiec (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed