Praca FRYZJER DAMSKO-MĘSKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów salonu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Data zakończenia pracy: 04.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK W PRZEMYŚLE DRZEWNYM - od 1 850 PLN

praca przy obróbce drewna
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gola Wąsoska (dolnośląskie)

RATOWNIK WODNY - od 1 980 PLN

Praca na pływalni, sprawdzanie próbek wody, nadzór nad czystością wody, obsługa ruchomego dna. Zmiany wg grafiku w godzinach 6:00-22:30
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

791S - MODELARZ ODLEWNICZY - od 2 000 PLN

czynności związane z wykonaniem elementów i całych modeli woskowych z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Radom (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż maszyn i urządzeń przemysłowych, montaż instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Częstochowa (śląskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W PRZETWÓRNI MLEKA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji serów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Aulakowszczyzna (podlaskie)

OPERATOR MASZYN PROFILUJĄCYCH - od 1 850 PLN

Nastawianie, obsługa maszyn profilujących i profilująco-klejących
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Biezdrowo (wielkopolskie)

NIEWYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK BUDOWLANY - 2 200 - 3 000 PLN

Prace związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Przygotowanie terenu pod budowę.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 1 850 - 3 000 PLN

Docieplanie ścian i ościeżnic płytami styropianowymi, wykonywanie bonii i pilastrów elewacyjnych, nakładanie tynków elewacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Gorlice (małopolskie)

FRYZJER - do 1 900 PLN

obsługa klienta, fryzjerstwo
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

Przygotowanie powierzchni do lakierowania i polerowania.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA (ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU) - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi młodszymi w czasie zajęć i wycieczek,przygotowywanie i powielanie materiałów dydaktycznych , opieka nad dziećmi w swietlicy
kontakt przez PUP - 2016-08-27 - Rudno (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

- kupno/sprzedaż usług transpotrowych na giełdzie,- kontakt z klientem w języku niemieckim,- wystawianie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Nowa Sól (lubuskie)

MURARZ - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa techniczna i naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ryki (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 925 PLN

Przeprowadzanie badania fizjoterapeutycznego,zlecanie zabiegów fizjoterapeutycznych, przeprowadzenie zabiegów fizjoterapeutycznych, kontrolowanie poprawności i jakości wykonywanych zabiegów fizjoterapeutycznych, wydawanie opinii i orzeczeń o postępowaniu fizjoterapeutycznym, współpracowanie z zespołem terapeutycznym, z rodziną pacjenta oraz z organizacjami naukowymi, społecznymi i rządowymi.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Adamów (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do programu finansowo - ksiegowego, dekretacja dokumentów ksiegowych, sporządzanie pism dot. spraw finansowych, operacje bankowe
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Mysłowice (śląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 14 PLN

Praca w zawodzie
Junex Ryzbig Piekarnia - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków dla przedszkolaków
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Żelistrzewo (pomorskie)

1568U - FRYZJER - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW TURYSTYKI - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta.2. Sprzedaż imprez turystycznych.3. Obsługa systemu sprzedażowego MERLINX.4. Przygotowanie ofert turystycznych.5. Obsługa systemu Euro-ticket.6. Sprzedaż biletów autokarowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kartuzy (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, (PRACA W PROGRAMACH MICROSOFT OFFICE EXCEL, MICROSOFT OFFICE WORD), PROWADZENIE I PRZYJMOWANIE KORESPONDENCJI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, URZĄDZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ustka (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wejherowo (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Prowadzenie kart pacjentów, umwaianie terminów wizyt, praca z pacjentem, obsługa urządzeń do elektroterapii, laseroterapii, pole magnetyczne, ultradźwięki, ćwiczenia indywidualne
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed