Praca FRYZJER Liszki FPHU "ROMANO"

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2015-12-21

Lokalizacja: Liszki (małopolskie)

Pracodawca: FPHU "ROMANO"

Liszki 540, 32-060 Liszki, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Miejsce pracy : Liszki, praca na pełny etat, dwie zmiany 8-16 / 12-20, wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Liszki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Liszki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: FPHU "ROMANO"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Liszki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Liszki

Ulica pracodawcy: Liszki

Numer budynku pracodawcy: 540

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*