Praca FRYZJER Rabka-Zdrój KORE SALON FRYZJERSKI Joanna Plucińska

Nowy Świat, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Strzeżenie, stylizacja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rabka-Zdrój

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: KORE SALON FRYZJERSKI Joanna Plucińska

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Nazwisko osoby zgłaszającej: Joanna Plucinska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.01.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - do 2 000 PLN

strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, modelowanie, upinanie włosów.
SAP Gabriela Pieczyrak - 2017-03-14 - Olkusz (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w zakresie usług fryzjerskich tj. strzyżenie, modelowanie, styling, koloryzacja.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Nowy Targ (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy, układanie fryzur, farbowanie włosów, strzyżenie, utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy i w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Sosnowiec (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Fryzjer
"SALON FRYZJERSKI" Marzena Pawlica - 2017-04-26 - Juszczyn (małopolskie)

FRYZJER - od 1 900 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich - strzyżenie, stylizacja, koloryzacja
F.H.U. KAMLEX Romuald Kamiński Żychlin - 2016-08-25 - Żychlin (łódzkie)

FRYZJER - do 1 000 PLN

-strzyżenie, modelowanie włosów. baleyage
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "BARBARA-ANNA" - 2017-03-06 - Piekary Śląskie (śląskie)

FRYZJER - od 156 NOK

Wykonywanie strzyżeń damskich i męskich oraz zabiegów: koloryzacji, w tym brwi i rzęs, ombre, sombre, trwałej ondulacji, strzyżenie/trymowanie/ stylizacja brody, mycie głowy, masaż głowy oraz sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.Wymagania pracodawcy:- posiadanie certyfikatu rzemieślniczego jako fryzjer,- wymagane co najmniej 5 letnie doświadczenie w zawodzie jako fryzjer/stylista fryzur męskich oraz damskich,- znajomość języka angielskiego co najmniej na poz. A2,- poszukiwane są osoby pozytywnie nastawione na obsługę klientów, ekstrawertycy.
Salong Saxofon AS - 2017-03-07 - Norwegia (Norwegia)

FRYZJER - do 1 850 PLN

obsługa klienta, strzyżenia damskie oraz męskie, koloryzacje, modelowanie, fryzury okolicznościowe (upięcia) obsługa terminala oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Chorzów (śląskie)

GARBARZ SKÓR - 1 850 - 2 000 PLN

Garbowanie skór
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Szaflary (małopolskie)

czesanie, modelowanie, strzyżenie
Zakład Fryzjerski Grażyna Kała - 2016-03-09 - Bytom (śląskie)

Fryzjerstwo damskie, męskie, strzyżenie koloryzacja, modelowanie, upięcia.
Studio Fryzur REFLEX Żaneta Stefańska - 2017-02-01 - Częstochowa (śląskie)

usługi fryzjerskie
Studio Fryzur Daniel Prus - 2017-02-17 - Chorzów (śląskie)

usługi fryzjerskie, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-09-15 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - do 1 750 PLN

według stanowiska
AKADEMIA PIĘKNA TREDICI ADAM SZEMETIŁŁO - 2015-11-19 - Zielona Góra (lubuskie)

Obsługa klienta, strzyżenie/czesanie damskie i męskie, farbowanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie zawodowe, kierunek fryzjer, staż pracy min 2 lata, książeczka czeladnicza.
VICTIS SALON URODY MONIKA BATOŻYŃSKA - 2016-12-27 - Reda (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Czarny Dunajec (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowy Targ (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Nowy Targ (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 5 500 PLN

Przewóz Rzeczy Europa Zachodnia
Firma Handlowo Usługowa "Zarycki" Stare Bystre - 2016-03-14 - Stare Bystre (małopolskie)

praca w zawodzie fryzjer oraz dbałość o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 875 PLN

Strzyżenie, układanie i farbowanie. Duża ilość klientów rozmawiających w językach obcych (rosyjski, angielski, ukraiński). Praca na umowę zlecenie (z odprowadzaniem składek na ubezpieczenie społeczne), w niepełnym wymiarze, około 84 godziny w miesiącu, wymagana dyspozycyjność w godzinach 8:00-12:00.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

wydłużanie i zagęszzanie włosów wszystkimi metodami, strzyżenie i farbowanie ,trwała ondulacja, nowoczesne techniki strzyżenia i farbowania, botox, zabiegi pielegnacyjne, keratynowe prostowanie włosów
"P.H.U. MAGDA" M. Kaczorowska - 2016-09-01 - Piława Dolna (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Targ (małopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Usługi fryzjerskie
STUDIO FRYZUR HB HONORATA BRODOWSKA - 2015-11-26 - Gdynia (pomorskie)

Strzyżenie damsko- męskie, upięcia, koloryzacja.
BERRYWELL POLSKA Łukasz Zarychta - 2016-06-08 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

Strzyżenie, farbowanie, modelowanie.
Salon Fryzjerski "DOROTA" Lewandowska Dorota - 2016-02-11 - Kłodawa (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Montaż mebli na podstawie raportów produkcyjnych za pomocą podstawowychnarzędzi stolarskich
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Lipnica Wielka (małopolskie)