Praca FRYZJER Obrowo FHU CHANTAL Marcin Kuliś

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Strzyżenie, dbałość o salon.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Obrowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: FHU CHANTAL Marcin Kuliś

Aleja Lipowa 8, 87-126 Obrowo, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Plus premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Obrowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Obrowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: FHU CHANTAL Marcin Kuliś

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Rydzowa 12, 87-126 Obrowo, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: toruński

Gmina pracodawcy: Obrowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Obrowo

Ulica pracodawcy: Rydzowa

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*