Praca FRYZJER Częstochowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Fryzjer

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zamość (lubelskie)

MURARZ - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Warszawa (mazowieckie)

POŁOŻNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Głogów (dolnośląskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 875 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, prace porządkowe, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i układanie towaru, metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Tryl (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW EKSPORTU MATERIAŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 500 PLN

pomoc w kontaktach handlowych z krajami Azji- Pakistanem, Indiami w zakresie sprzedaży do przerobu plastiku pochodzącego z odpadów - zużytych opakowań, prowadzenie korespondencji i kontakt telefoniczny z kontrahentami, procedowanie dokumentacji związanej z wysyłaniem towarów do ww. krajów
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łagiewniki (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

ewidencjonowanie i przekazywanie dokumentów jawnych, przygotowywanie i wysyłanie przesyłek za pośrednictwem zewnętrznego operatora pocztowego, porządkowanie i przygotowywanie materiałów jawnych do archiwizacji, sporządzanie projektów spisów zdawczo-odbiorczych akt przekazanych i protokołów brakowania, obsługiwanie poczty elektronicznej, obsługiwanie urządzeń biurowych w postaci kserokopiarki, niszczarki, urządzenia welofunkcyjnego
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Sosnowiec (śląskie)

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

pomoc montera instalacji sanitarnych, pomoc przy pracach instalacyjnych, załadunek i rozładunek materiałów i narzedzi do pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

Prowadzenie autobusu w kraju oraz na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Niedźwiady (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/STAŻ - 997,4 PLN

utrzymanie porządku wokół i wewnatrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 000 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Przasnysz (mazowieckie)

POMOCNIK TAPICERA/WYKLEJACZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie mebli do tapicerowania
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Barwałd Średni (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sieradz (łódzkie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:- administowanie, obsługa internetowego systemu sprzedaży- obsługa klientów stacjonarnych zakładu pracy- obsługa bloga firmowego
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - od 925 PLN

uprawa i pielęgnacja roślin, krzewów, obsadzanie kwietników i terenów zieleni, sadzenie i przesadzanie krzewów i drzew
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPAWACZ K/M - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO - od 1 850 PLN

wykorzystywanie narzędzi marketingowych, pisanie tekstów, copywriting, tworzenie kampanii reklamowych, przygotowywanie raportów, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łyse (mazowieckie)

ELEKTRYK (S) - 997,4 PLN

Uczestniczenie w pracach montazowych urzadzeń i systemów elektrycznych oraz automatycznych, diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urzadzeń linii produkcyjnych, itp.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Tarnów (małopolskie)

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

praca w księgowości, prowadzenie ewidencji VAT
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Prca fizyczna na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kamionka Wielka (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 900 PLN

przygotowywanie dokumentów do przetargów, rozliczanie kontraktów, obsługa urządzeń biurowych, inne prace związane z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Bierzewice (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (REFUNDACJA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lubin (dolnośląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zaopatrzenie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Brzustów (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Baranowo (wielkopolskie)

STOLARZ-POMOCNIK - od 1 000 PLN

wykonywanie mebli drzwi schodów wraz z montażem u klienta, układanie parkietów; doświadczenie jako stolarz - pomocnik
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Zimna Wódka (opolskie)