Praca FRYZJER Nowy Targ Salon Fryzjerski "Anna Maria"

Szaflarska 93D, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w Salonie Fryzjerskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "Anna Maria"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szaflarska

Numer budynku pracodawcy: 93D

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.11.2015