Praca FRYZJER Opatów Salon Fryzjerski "BEATA" Beata Malczyk Opatów

Sienkiewicza 12, 27-500 Opatów, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opatów

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie bez znaczenia, wymagany staż pracy 3 lata w zawodzie fryzjer

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "BEATA" Beata Malczyk Opatów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny: 669 363 959 lub osobisty z pracodawcą 27-500 Opatów,ul. Sienkiewicza 12

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opatów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.01.2016