Praca FRYZJER Nowe Pieścirogi kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowe Pieścirogi, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowe Pieścirogi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontrola i pomoc w rozliczaniu ekip odbierających odpady, dokumentowanie, , zapoznanie się, obsługa i odtwarzanie nagrań, dokumentowanie z elektronicznego systemu GPS, prowadzenie ewidencji odbioru i wywozu odpadów komunalnych, pomoc w przygotowywaniu grafików odbioru odpadów, udzielanie informacji interesantom.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 750 PLN

SPRZĄTANIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO, OBSŁUGA MASZYN SPRZĄTAJACYCH, SPRZĄTANIE KARTONÓW I PLACÓW GOSPODARCZYCH
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Polkowice (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - od 2 800 PLN

Fakturowanie i księgowanie płatności, kontakt z klientem posługującym się językiem ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Łódź (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

NAPRAWA SAMOCHODÓW (NAPRAWY ELEKTROMECHANICZNE, MONTAŻ AKCESORIÓW, WYMIANA PŁYNÓW, FILTRÓW), KOMPLEKSOWY SERWIS SAMOCHODÓW, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH NA WARSZTACIE WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ZGADNIENIEŃ Z ZAKRESU NAPRAW SAMOCHODÓW, PRAWO JAZDY B, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIECV WYSYLAC NA E-MAIL; nlopinska (at) lopinski.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Śrem (wielkopolskie)

PROJEKTANT AKUMULACJI CIEPŁA W GRUNCIE - od 1 850 PLN

Przygotowanie specyfikacji zamówienia, przygotowanie produktu pod konkretnego klienta, odpowiedzialność za prawidłową realizację zlecenia.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Stare Olesno (opolskie)

PSYCHOLOG - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 2 000 PLN

prace interwencyjnerozbiórka dostarczonych przez pracodawcę towarów firmy oraz ich segregacja
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Rembertów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie towaru z magazynu, rozwożenie towaru na terenie Budziszewic
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Budziszewice (łódzkie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 1 850 PLN

Rozładunek oraz obsługa załadunków w związku z maszyną do cięcia.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Krosno (podkarpackie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 750 PLN

sortowanie i przygotowanie butelek do rozlewu, naklejanie znaków akcyzy oraz etykiet na butelki, pakowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Suchowola (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

obsługa maszyn, utrzymanie ciągłości produkcji
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Osie (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipsko (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ARABSKOJĘZYCZNEGO - od 3 500 PLN

dbanie o dobry wizerunek wsórd klientów arabskojęzycznych oraz dostarczanie klientom ofert ze sklepu oraz oferowanymi produktami odpowiedzialność za raportowanie problemów do odpowiednich działów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Łobez (zachodniopomorskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

- mycie pojazdów,- obsługa sprzętów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Nowa Sól (lubuskie)

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

Młodszy Referent w Wydziale Rolnictwa i Ochrony Środowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - do 1 750 PLN

Serwis sprzątający na terenie magazynów.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Gdańsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów z dziedziny BHP
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Piła (wielkopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Grójec (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 107 PLN

Dbanie o stan pojazdu. Pilnowanie dokumentów rozładunku i załadunku.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 950 PLN

rozwijanie kontaktów handlowych z chińskojęzycznymi klientami firmy, utrzymywanie bieżących kontaktów , wykonywanie telefonów, obsługa maili, sporządzanie raportów i ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz ziemi, gruzów, materiałów ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Koło (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 500 PLN

przyjmowanie gości w óśrdku wczasowym
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sucha Wola (podkarpackie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

Grafik komputerowy DTP
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Podzamek Golubski (kujawsko-pomorskie)