Praca FRYZJER Milówka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Milówka, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Jasienica Rosielna (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie zespołem pojazdów w transporcie krajowym i międzynarodowym, nadzór nad myciem, załadunkiem i rozładunkiem cysterny, wykonywanie obsługi codziennej taboru
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Poniatowa (lubelskie)

PRACOWNIK I STPONIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

Bieżąca pomoc nauczycielowi w przygotowaniu i prowadzeniu zajeć. Opieka nad dziećmi na placu zabaw, w czasie spacerów i wycieczek. Dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zaokńczeniu.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Kamionna (małopolskie)

DRUKARZ (DO PRZYUCZENIA) - od 1 850 PLN

DRUK ZGODNIE Z PRZEDSTAWIONĄ SPECYFIKACJĄ
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Dębica (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

dystrybucja pieczywa, przyjmowaie surowców do magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH - od 1 750 PLN

Nadzór nad robotami remontowymi, konserwacyjnymi i ich odbiór, prowadzenie książek obiegów budowlanych, itp. Umowa o pracę na czas określony 3 m-ce.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Piła (wielkopolskie)

koordynacja pracy magazynierów, koordynacja dostaw
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Szreńsk (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ/PAKISTAŃSKIEJ - 2 200 - 3 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie: średnie zawodowe (kucharz kuchni indyjskiej/pakistańskiej), umiejętność sporządzania potraw kuchni indyjskiej/pakistańskiej w/g oryginalnych receptur, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku, j.angielski w stopniu dobrym, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej/pakistańskiej. Miejsce pracy: Lublin
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programemm stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Białaczów (łódzkie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 085 PLN

obsługa kasy fiskalnejtowarowanieobsługa wózka unoszącego
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Białobrzegi (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klientów w terenie oraz w biurze firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstępna produktów, przygotowywanie potwa, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, dbanie o porzadek w pomieszczeniach.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, umawianie klientów na spotkania, obsługa poczty
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Piekoszów (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

Prace ogólnobudowlane i wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Lublin (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze beneficjentów w biurze obsługi klienta, wspomaganie bieżących prac sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Międzyświeć (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Zawiercie (śląskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji oraz okazjonalny catering na terenie Tczewa
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Tczew (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Pielęgnacja upraw owoców. Budowa konstrukcji sadowniczych. Kształtowanie sadu, przygotowywanie towaru do handlu. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Gołosze (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie zamówienia zakupu towarów stalowych, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW AZJATYCKICH - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów azjatyckich, kontaktowanie się z kontrahentami i klientami
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK KUCHNI - 997,4 PLN

pon- sob 9-17 lub 15-23
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Opole (opolskie)

SPAWACZ W OSŁONIE CO2 - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów, praca z towarem na sali sprzedaży i w magazynie, sprawdzanie towaru pod względem ilości i jakości, właściwa ekspozycja, przyjmowanie dostaw, obsługa kasy i terminala kart, metkowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

dowóz uczestników na zajęcia rehabilitacyjne i obsługa W.T.Z.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sławno (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - 2 200 - 2 400 PLN

Praca przy realizacji budowy i remontu dróg
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Niekłonice (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed