Praca FRYZJER-STAŻ Krapkowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Staż w Krapkowicach

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krapkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krapkowicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 12

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Kilińskiego 1A, 47-303 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta kandydata na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: krapkowicki

Gmina pracodawcy: Krapkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krapkowice

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy: salon fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymywanie budynkó w czystości, oraz dbanie o ,mstan techniczny
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Jarosław (podkarpackie)

POMOC OPERATORA MASZYNY PAKUJĄCEJ - 997,4 PLN

obsługa maszyny pakującej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Komarów Dolny (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień, kontakt z dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń i prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Urszulin (lubelskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jaszczew (podkarpackie)

TYNKARZ - od 1 875 PLN

Praca w zawodzie, praca na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kraków (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

rejestracja wnioskow do świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego,prowadzenie rejestru decyzji,prowadzenie poczty,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Libiąż (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

kierowanie pojazdem kat. C
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kwidzyn (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (STAŻ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH) - 997,4 PLN

prace gospodarczo- porządkowe na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lubin (dolnośląskie)

GOSPODARZ DOMU - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWOE,
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kluczbork (opolskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

Prowadzenie dziennika korespondencji, przygotowywanie pism administracyjnych, pism dla klientów, przygotowywanie dokumentacji i obsługa spedycji, wykonywanie zadań zleconych w aktach osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tuszów Narodowy (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-ROZBIÓRKA SAMOCHODÓW - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Chojnice (pomorskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 950 PLN

KONTROLOWANIE PROCESU PRODUKCYJNEGO, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH, KONTROLA JAKOŚCI WYTWORZONEGO PRODUKTU.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 800 PLN

Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, malarsko-tapicerskich, montaż płyt kartonowo-gipsowych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Stary Gostków (łódzkie)

MANULANY TERAPEUTA - od 2 200 PLN

Wykonywanie masażu manualnej terapii i bioenergoterapii. Wymagane wykształcenie średnie oraz umiejętności w zakresie manualnej terapii i bioenergoterapii. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami chińskojęzycznymi, sporządzanie zamówień i ofert w języku chińskim, obsługa sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przenoszenie towarów, układanie na półkach, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Białka (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH ORAZ TERENU PRZED BUDYNKIEM, DBAŁOŚĆ O WYGLĄD POMIESZCZEŃ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NACZYŃ, ZPLECZA KUCHENNEGO, PROSTE PRACE KUCHENNE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

magazynier sprzedaz hurtowa niewyspecjalizowana
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

MONTER PRACE SPECJALISTYCZNE - do 2 300 PLN

Montaż drzwi, automatyki drzwiowej, bramowej , montaż systemów synchronizacji drzwi przesuwanych, obróbka tynkarska w obrębie montażu, praca na wys. 3m. Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk, UE, pełne oddelegowanie, wyjazdy w delegacje1 raz w miesiącu wg zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wrocław (dolnośląskie)

zapoznanie sie z przepisami BHP,poznanie zasad ewidencjonowania towarów, wypisywania dowodów magazynowych,pomoc w sprawnym i terminowym przyjmowaniu i wydawaniu towaru z magazynu,
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gorlice (małopolskie)

(IŁŻA) SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Iłża (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprtzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Skotniki (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 25 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Indii, udzielanie indyjskim klientom informacji o produktach, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Handlowy Młyn (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gdańsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed