Praca FRYZJER Mikołajki Salon Fryzur Dominik Soliwoda

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Pełen zakres usług fryzjerskich.Wymagane doświadczenie zawodowe jako fryzjer

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Salon Fryzur Dominik Soliwoda

Kościelny 1A, 11-730 Mikołajki, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Pełen zakres usług fryzjerskich.Wymagane doświadczenie zawodowe jako fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mikołajki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mrągowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mikołajki

Zawód: pozostali fryzjerzy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs fryzjerski

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzur Dominik Soliwoda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: mrągowski

Gmina pracodawcy: Mikołajki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mikołajki

Ulica pracodawcy: Kościelny

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy:
Mycie, obcinanie i układanie, czesanie, suszenie, farbowanie,prostowanie włosów, wykonywanie trwałej ondulacji oraz podobne czynności świadczone dla mężczyzn i kobiet,golenie i przycinanie brody,masaż twarzy, manicure i pedicure, robienie makijażu itp.,pozostałe zabiegi kosmetyczne, gdzie indziej niesklasyfikowane.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali fryzjerzy