Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko-męskie farbowanie,czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 28.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność strzyżenia oraz farbowania i czesania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Racibórz (śląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

krojczy (odzież robocza)
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Jastrząb (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prowadzenie biura, obsługa klientów, nadzór nad dokumentami, nadzór nad ewidencjonowaniem i obiegiem korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Święte (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w czasie drogi do szkoły
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

LAKIERNIK - od 13,5 PLN

dobieranie farb, lakierów i innych materiałów zgodnie z wymaganiami technicznymi, przygotowanie powierzchni do naniesienia powlok lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych ręcznie lub mechanicznie,
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Goniądz (podlaskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka i przedstawienie asortymentu będącego przedmiotem sprzedaży, nauka obsługi programu komputerowego oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łąck (mazowieckie)

MONTER BRAM GARAŻOWYCH I PRZESUWNYCH (Z) - od 1 850 PLN

Kierowca-magazynier
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnów (małopolskie)

KOLPORTER - od 1 850 PLN

Kolporter ulotek, gazetek i reklam na terenie Działdowa
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC APTECZNA - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Sulechów (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

Kontrola asortymentu w sklepach, bezpośredni kontakt z dostawcami - chińskimi firmami na terenie kraju. Kontakt telefoniczny, mailowy z kontrahentami w Chinach. Nawiązywanie nowych kontaktów, wykonywanie raportów sprzedaży dla przełożonych oraz wykonywanie innych prac przez nich zleconych. Praca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Kozery (mazowieckie)

POMOCNIK MALARZA BUDOWLANEGO + ST PO WER - 997,4 PLN

- malowanie siedziby firmy,- pomoc przy innych pracach budowlanych (stawianie ścian,tynowanie)
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ/KA - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Mycie, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, trwała ondulacja, upinanie fryzur wieczorowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

przygotowywanie arkuszy do wydania na produkcję, przyjmowanie wyrobów gotowych do magazynu, wydawanie towru, pomoc przy załadunku
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Rogóźno (lubelskie)

INSTRUKTOR TAŃCA K/M - od 925 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w sortowni folii i makulatury
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Brzezie (małopolskie)

KIEROWCA TAKSÓWKI - od 925 PLN

realizacja zamówionych kursów
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Krosno (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - od 500 PLN

Sprzedaż pożyczek, obsługa klientów w terenie, promocja firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Płock (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

rozmowy z klientami w celu zawarcia umowy ubezpieczenia, składanie wypowiedzeń dot. ubezpieczeń, obsługa po sprzedaży, przyjmowanie szkód, roszczeń, pomoc klientom.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze na produkcji, pakowanie, obsługa prostych maszyn pakujących.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Nysa (opolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wykonywanie prac dokumentacyjnych, wypisywanie kart informacyjnych, sporządzanie odpisów dokumentów, współpraca z Działem Obsługi Pacjenta, zachowanie w tajemnicy wszystkich informacji dotyczących chorych, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie napraw pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

sprzedaż art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

WYKONYWANIE PRAC W OGRODZIE I PIELĘGNACJA
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nowy Glinnik (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed