Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: fryzjerstwo damsko-męskie farbowanie,czesanie

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 28.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność strzyżenia oraz farbowania i czesania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-KONSULTANT - od 2 000 PLN

sprzedaż, obsługa klienta w salonie Polkomtel
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wykonywanie usług w zakresie mechaniki pojazdowej
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Świerklaniec (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

obsługa programów insert, analiza podatkowo-rachunkowa dokumentów i ich wprowadzanie do systemu, archiwizacja, odbieranie dokumentów od klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 100 PLN

Szalowanie, beetonowanie i rozszalowywanie elementów deskowań.Praca w delegacjach: Łódź/Polska
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Łódź (łódzkie)

KOSMETOLOG - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 100 PLN

prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Krzęcin (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów i akcesoriów do monitoringu, kamer, DVB-T, satelitarnych itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Powiercie-Kolonia (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sporządzanie napojów i ich wydawanie, sprzedaż bezpośrednia
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Sieradz (łódzkie)

KSIĘGOWY/A-PODMIANA DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - od 1 900 PLN

obsługa klienta,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Alwernia (małopolskie)

FRYZJER/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Warszawa (mazowieckie)

przyjmowanie towaru, układanie na półkach, dbanie o porządek, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mielec (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i upraw jagodowych oraz przygotowanie owoców do sprzedaży, ustawiczne dbanie o higienę stanowiska pracy, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Otaląż (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

prace przy bieżącym utrzymaniu dróg i ulic
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Kamesznica (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 800 PLN

Przygotowywanie terenu pod budowę, wykonywanie prac budowlanych ziązanych z przygotowaniem terenu i budowli.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Łódź (łódzkie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygorowywaniu potraw - krojenie, szatkowanie
kontakt przez PUP - 2014-08-25 - Tychy (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów, przygotowywanie dla nich ofert z zakresu ubezpieczeń, sprzedaży, nieruchomości, kredytów hipotecznych. Przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości, prezentacja przygotowanej oferty.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Mirsk (dolnośląskie)

MURARZ - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych i ich zespołów, kontrolowanie stanu technicznego, usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 1 900 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie wyższe, kierunek finanse, rachunkowość, znajomosć programu SUBIEKT lub INSERT.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Jankowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lelis (mazowieckie)

ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 750 PLN

- Składanie konstrukcji stalowych do spawania. Spawanie konstrukcji stalowych stalowych metodą MAG. Transport poziomy elementów do spawania za pomocy suwnicy z poziomu ZERO. Odczytywanie rysunku technicznego konstrukcyjno - złożeniowego.- Wynagrodzenie: 1750 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat. Wymagane uprawnienia spawacza metodą MAG. Wymagane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu ZERO. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego konstrukcyjno - złożeniowego.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Katowice (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obsługa prasy hydraulicznej, giętarki
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Kock (lubelskie)

ASYSTENT RZECZOZNAWCY - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klientów, elementy pośrednictwa nieruchomości, pozyskiwanie informacji z Sądu, Urzędu Gminy, opracowywanie baz danych, posyskiwanie nieruchomości do sprzedaży, elementy księgowości, sporządzanie umów najmu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Chrzanów (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

archiwizowanie dokumentów kat. A i B; sporządzanie rejestrów wydanych pozwoleń na budowę i wydanych decyzji środowiskowych; sporządzanie rejestru pobranych opłat skarbowych; obsługa sekretariatu; wysyłanie bieżącej korespondencji; obsługa ksero, skanera i faksu.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA K/M - od 2 000 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Warszawa (mazowieckie)