Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 870 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 18.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPERATOR MYJNI - od 2 000 PLN

mycie i czyszczenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Grójec (mazowieckie)

1028U - SZWACZKA - 997,4 PLN

skierowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Radom (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA REFERAT PODATKÓW I OPŁAT LOKALOWYCH - 997,4 PLN

wysyłka korespondencji, prace związane z porządkowaniem zbioru potwierdzeń odbioru decyzji wymiarowych, prowadzenie kartoteki zwrotnych potwierdzeń odbioru, aktualizacja ewidencji podatkowej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR/PAKOWACZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. B - od 925 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu, prawo jazdy kat. B, znajomość jęzka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego na poziomie dobrym
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Sadów (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa dokumentacji, fakturowanie, odbiór i nadawanie korespondencji, redagowanie pism, zamówienia biurowe, prowadzenie ewidencji, wyszukiwanie ofert, generowanie wezwań do zapłaty
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Biała Podlaska (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

przyjmwoanie telefonów; obsługa komputera; przyjmowanie i wysyłanie korespondencji; kompletwoanie aktów prawnych;
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Mikołajki Pomorskie (pomorskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

przeglądy i bieżąca konserwacja instalacji elektrycznych i usuwanie awarii
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

kompletowanie asortymentu do szycia
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Klucze (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wysyłka dokumentów do operatora sieci Orange i telefonów reklamacyjnych do serwisu, zapoznanie się z programem kasowym niezbędnym do prowadzenia firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Roboty murowe, malowanie, montaż płyt gipsowo-kartonowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Sprzedawca na stacji paliw. Pracodawca posiada 3 stacje benzynowe na terenie miasta Nowego Sącza i okolic. Na ul. Lwowskiej 140, Witosa 110 oraz w Starym Sączu ul. Jana Pawła II 77.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 13 PLN

przygotowanie produktów,półproduktów,współpraca z kucharzem, przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR - PRACOWNIK BIURA - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze giełdy transportowej, kontakt z kierowcami, obróbka dokumentacji spedycyjnej, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 925 PLN

Produkcja garmażerki - gotowanie i pakowanie przedżołądków wołowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Żuków (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, układanie towaru na regały, zmiana cenówek, dokonywanie przecen, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (KAT. B),MILE WIDZIANA KAT. C, ŁADOWACZ, KOWOJENT - od 3 000 PLN

załadunek towaru, rozwożenie do klientów, rozładunek towaru - Kraków hurtownia spożywcza.
FRUKTUS: FIRMA HANDLOWA - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lubaczów (podkarpackie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU (PRACA DLA MŁODYCH) - od 1 850 PLN

-obserwacja ptrzeb oraz stanu zdrowia dziecka-zapewnienei dzieciom opiekipielęgnacyjno-wychowawczej-zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa -wymyślanie zabaw i zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci -organizowanie spacerów i zabaw na świeżym powietrzu-prowadzenie zajęć z elementami logopedycznymi-prowadzenie zajęć z elememntami pedagogiki montessori-prowadzenie zajęćgimnastycznych -udzielanie pomocy medycznej -utrzymanie czystości w żłobku
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gdynia (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

oferowanie i sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż artykułów dla artystów plastyków, konserwatorów dzieł sztuki i hobbystów w sklepie stacjonarnym i internetowym
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów, prowadzenie ewidencji i rejestrów, przetwarzanie danych w edytorze WORD i arkuszu klakulacyjnym EXCEL itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

przygotowanie i montaż do spawnia rur i blach ze stali kotłowych i nierdzewnych; spawanie met. 111, 141 lub 311G; praca na podstawie rysunku technicznego,
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)