Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 870 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 18.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI - 1753 - 3 000 - 4 000 PLN

Kontrola jakości w toku produkcji NDT wykonywania robót spawalniczych.Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań.Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych.Opracowywanie dokumentacji jakościowej dla klienta, nadzorowanie reklamacji.Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów Klienta oraz UDT. Uczestniczenie w odbiorach częściowych robót pod dany projekt.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Rychtal (wielkopolskie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

montarz i serwis reklam
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kraków (małopolskie)

KASJER - od 2 200 PLN

profesjonalna obsługa klienów
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Malbork (pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

Przygotowanie i wykonanie obróbki ręcznej i mechanicznej drewna (wiercenie, struganie, klejenie)
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Cieszanów (podkarpackie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Krycie oraz remont dachów, montaż rynien oraz okien dachowych, włazów, świetlików.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

PRACOWNIK BIUROWY
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY- KONSERWATOR URZĄDZEŃ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO - od 2 000 PLN

Montaż oznakowania pionowego, montaż barier ochronnych, budowa sygnalizacji świetlnej (prace ziemne), wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, min. 2 lata doświadczenia, wymagane prawo jazdy kat.B, mile widziane kat.C., uprawnienie do kierowania ruchem- wydane przez WORD, praca na miejscu i w delegacji na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Dokonanie bieżących,drobnych napraw w pomieszczeniach. Obsługa i konserwacja sprzętu wykorzystywanego w pracy.Wykonywanie prac porządkowych przed budynkiem i na placu.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Słupca (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie min. średnie; biegła obsługa komputera, obsługa programów graficznych, w tym bardzo dobra Corel Draw; kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień, przyg. zleceń dla klienta oraz inne prace biurowe; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 2 000 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Końskie (świętokrzyskie)

URUCHOMIENIOWIEC K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Krasnystaw (lubelskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Układanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu jarosławskiegoWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. "B"KONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 728 285 379
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Jarosław (podkarpackie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

MŁODSZY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO - 2 500 - 8 000 PLN

produkowanie testów technicznych, testów biznesowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań, konfigurowanie środowiska, udział w projektowaniu, kodowaniu i wykonaniu zautomatyzowanych skryptów testowych
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Kraków (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 850 PLN

z
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - 3 000 - 3 200 PLN

Toczenie elementów stalowych na tokarkach konwencjonalnych. Praca jednozmianowa w godz. 7-15, wmowa o prace na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Wymagania pracodawcy: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe (w toczeniu). Kontakt z pracodawcą: Jerzy Miotk tel. 58 681 02 16, email: msp01 (at) wp.pl
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Saków (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 500 PLN

zakup materiałów i wyrobów u bengalskich dostawców, wspomaganie pracy bengalskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

obsługa klientówdbanie o czystość sklepu i stanowiska pracydobór towarów do oczekiwań klientastylizacja manekinów sklepowychrozkładanie asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

podawanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Złotoryja (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

pomoc przy samodzielnych czynnościach dzieci
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Bystra (małopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY/ OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI METALI - od 1 850 PLN

wykonywanie operacji gwintowania przedmiotów z metali, nakładanie i zejmowanie detali z ramek, wygładzanie powierzchni detali
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso - wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami panującymi w firmie.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Marklowice (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo damskie
Salon Fryzjerski Damsko-Męski Anna Żurek - 2016-04-13 - Krzeszowice (małopolskie)

STAŻYSTA W ZESPOLE REFERENTÓW PRAWNYCH - 2 000 - 2 200 PLN

Bieżąca obsługa wokand. Ustalanie zastępstw substytucyjnych. Kontakt z klientami i instytucjami.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Legnica (dolnośląskie)

HODOWCA BYDŁA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rachelany (podlaskie)