Praca FRYZJER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca na stanowisku fryzjer

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 870 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Data zakończenia pracy: 18.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

transport materiałów, pakowanie materiałów, transport materiałów do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Mysłowice (śląskie)

INŻYNIER ELEKTROENERGETYK - 997,4 PLN

Inżynier elektroenergetyk
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

836U - HANDLOWIEC-PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK PILARZA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Giby (podlaskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY (materiały budowlane) -

Zakres obowiązków: Wsparcie przy realizacji inwestycji budowlanych, Aktywne pozyskiwanie klienta na podległym terenie, Kontakt z biurami architektonicznymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami (B2B) Prowadzenie konsultacji z klientem, Tworzenie pozytywnych relacji z bieżącymi klientami, Doradztwo w zakresie systemów budowlanych, Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
Moltton Poland - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

REHABILITANT - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, ocena stanu pacjenta, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sieradz (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Wykonywanie zadań pomocniczych i technicznych pod nadzorem pracownika w komórkach orgaznizacyjnych urzędu skarbowego: w Dzialne Obsługi Bezpośredniej, w Dziale Rachunkowości, w Dziale Spraw Wierzycielskich oraz w Dziale Egzekucji Administracyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Wejherowo (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa sali sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tuliszków (wielkopolskie)

WAGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS.USŁUG INFORMACYJNYCH - od 2 800 PLN

badanie oraz weryfikacja zleceń nowych klientów przy użyciu wewnętrznych oraz zewnętrznych źródeł danych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

nauczanie języka angielskiego w klasie V i VI
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Naramice (łódzkie)

KOPACZ - 6 - 8 PLN

prowadzenie wykopów na wyznaczonym terenie, zabezpieczanie meijsca wykopów, dbanie i nadzór nad wykopami
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Smardzewo (lubuskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Urszulin (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sejny (podlaskie)

Data Analyst - Sales -

For our client, international company, we are looking for passionate candidate who would like to develop his/her skills in data analysis. Holding this position you will be expected to create regular and adhoc analysis based on MS Excel and prepare recommendations for managers. In scope of your duties will be independently creating analysis and taking initiative in team responsibilities. We are looking for a speci
Hays Poland - 2016-11-09 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - PRACA W DZIALE KADR - od 1 850 PLN

wprowadzanie danych, segregacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Dokonanie bieżących,drobnych napraw w pomieszczeniach. Obsługa i konserwacja sprzętu wykorzystywanego w pracy.Wykonywanie prac porządkowych przed budynkiem i na placu.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Słupca (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Myszyniec (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST FP D. DS. PRZED. WYDZ. -REGIO. CENT. OBSŁ. IWEST. I EKSPORT. - 997,4 PLN

- zbieranie i analiza danych statystycznych dot. sektora małych i średnich przedsiębiorstw w wojewórztwie,- pomoc w pracach Dep. min. w pracach przy oprac. programów dot. wspierania rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości w województwie,- uzupełnianie baz danych, pomoc przy tworzeniu bazy terenów pod inwestycje w województwie,- tworzenie i przygot. krótkich mat. promocyjnych,- przygot. notatek służbowych i sprawozdań ze spotkań z inwestorami oraz eksporterami, zainteresowanie podjęciem działalności fosp. na terenie województwa,- pomoc przy prowadz. korespondnecji, przekazywanie korespondnecji do komórek wspólpracujących z Dep/Wydz. oraz pomoc przy zapewnienie terminowej realizacji zadań,- pomoc przy obsł. imprez organizowanych przez Dep.,- obsł. urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Przygotowywanie pism, decyzji, zestawień, obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie korespondencji, prowadzenie dokumentacji urzędowej zgodnie z instrukcją kanc., obsługa programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Praszka (opolskie)

SPRZEDAWCA (44I RPO) - od 1 750 PLN

prace interwencyjne: Przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców, inkasowanie należności za sprzedane produkty, załatwianie reklamacji zakupionych towarów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Józefów (mazowieckie)

SERWISANT/INSTALATOR - od 1 850 PLN

Instalacja i serwis systemów informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Malbork (pomorskie)

PILARZ - CYRKULARZ KAMIENIA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

pomocnik murarza / nabór staż powyżej 50 r.ż. RPO
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chechło Pierwsze (łódzkie)

Quality Project Engineer -

Your qualifications: Masters degree in technical area 1-3 years of experience in project quality area, preferably in automotive industry Fluent English teamwork spirit, ability to cope with stress, customer orientation Responsibilities: Negotiate and validate with customer definition of requirements Participate in project development according to Constant Innovation Policy Define and implement quality plans; Prep
CERN POLAND - 2016-09-10 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 870 - 3 500 PLN

- realizacja zleceń transportowych na terenie Ukrainy i krajów Unii Europejskiej,- przewóz ładunków niebezpiecznych (wymóg posiadania ADR),- sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,- dbałość o powierzony ładunek i ekonomiczną eksploatację pojazdu,- samodzielne załadunki i rozładunki towarów (konieczność posiadania uprawnień do kierowania wózkiem widłowym).
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - od 1 850 PLN

wydawanie licencji w krajowym transporcie drogowym rzeczy, prowadzenie spraw związanych ze zwrotem opłaty za kartę pojazdu, prowadzenie spraw związanych z organizacją ruchu drogowego
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Ryki (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ - od 1 750 PLN

merytoryczne prowadzenie postępowań odszkodowawczych, kontakt z klientem kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wieluń (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed