Praca FRYZJER/KA Bytom kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER/KA

Wynagrodzenie: 1 850 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: strzyżenie, farbowanie, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów,

Data publikacji: 2016-08-30

Lokalizacja: Bytom (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
strzyżenie, farbowanie, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: min. 2 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Łagiewnicka 15, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + dokumenty aplkikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Łagiewnicka

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*