Praca FRYZJER Gorlice kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Gorlice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: okres próbny 1 miesiąc,

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA MIKROBUSU 20-OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie mikrobusem, kulturalne zachowanie do klienta, dbałość o powierzony pojazd, przestrzeganie zasad pracy rejestrowanej przez tachograf.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Bytom (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - od 2 300 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Białobrzegi (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łosień (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH. - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą rejestracji, prowadzenie czynności sprawozdawczych.Wymagania: wykształcenie wyższe.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Racibórz (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KONTAKTÓW Z KONTRAHENTAMI - od 2 400 PLN

Obsługa zleceniodawców z Turcji i UE
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Nieporęt (mazowieckie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji przydzielonej odzieży roboczej i ochronnej, przygotowanie dokumentów do archiwiazcji, kompleksowa obsługa urządzeń biurowych, pisanie pism urzędowych, wykonywanie przy współudziale specjalisty ds. zamówien publicznych czynności związanychz procedurą udzielania zamówień publicznych, prowadzenie ewidencji czasu godz. pracowników oraz ewidencji sprzętu medycznego, dla którego wydano paszporty techniczne, wykonywanie innych czynności biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

KSIĘGOWA - STAŻ (0920) - 997,4 PLN

praca w dziale księgowości
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SZWACZ - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Krasnystaw (lubelskie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - od 2 000 PLN

Operator maszyn introligatorskich
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK BIURA KANCELARII ADWOKACKIEJ - od 2 000 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Żary (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarczo-porządkowe na terenie powiatu zduńskowolskiego tj. koszenie, wycinka drzew i krzewów.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zduńska Wola (łódzkie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów, zamawianie i zakup towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Władysławów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie produktów, smarzenie, pieczenie w piecu konwekcyjno - parowym
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zamość (lubelskie)

STAŻ/PO WER/ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

archiwizacja i przygotowywanie dokumentów do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Obsługa biura, wprowadzanie dokumentów , wypisywanie faktur, zamówień, obsługa telefoniczna
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Przeworsk (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaz artykułów w sklepie, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej- prace zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowa Kornica (mazowieckie)

ADMINISTRATOR - od 2 800 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; obsługa komputera; Zakres obowiązków: umawianie spotkań z klientami; obsługa korespondencji oraz biura; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Gliwice (śląskie)

ARCHIWISTA - od 1 900 PLN

porządkowanie dokumentów, układanie dokumentów wg sygnatur, przygotowywanie dokumentów wg zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Piaseczno (mazowieckie)

SPECJALISTA DS HANDLOWYCH - od 3 000 PLN

Przygotowywanie ofert, analiza projektów, nadzór nad realizacją
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Polkowice (dolnośląskie)

CIEŚLA - MONTER - od 1 850 PLN

montowanie gotowych elementów dachu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Powodowo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 925 PLN

pomoc i doradzanie klientom przy nabywaniu towaru, pozyskiwanie nowych klientów, przyjmowanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Góra (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO/ NATIV JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 40 PLN

Nauczanie języka obcego; nauczanie słuchaczy poprzez komunikację w języku angielskim. Kontakt z "żywym językiem".
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

praca na kuchni - przygotowanie posiłków kuchni śląskiej, domowej
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bytom (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ostrołęka (mazowieckie)