Praca FRYZJER Ełk Salon Fryzjerski "EUFORIA" Paweł Olszewski

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: /

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Ełk (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Salon Fryzjerski "EUFORIA" Paweł Olszewski

Roosevelta 1, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ełk

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Salon Fryzjerski "EUFORIA" Paweł Olszewski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Nazwisko osoby zgłaszającej: Paweł Olszewski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.06.2016

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Olkusz (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Biertowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków
"NEPTUN" Beata Szałach - 2017-05-18 - Szeligi (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, dziecięce.
SALON FRYZJERSKI PAWEŁ CIESIELCZUK - 2017-06-22 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Drezdenko (lubuskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

ZGODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Białobrzegi (mazowieckie)

FRYZJER - od 875 PLN

obcinanie, modelowanie, prostowanie, farbowanie włosów
Salon Fryzjerski i Stylizacji Paznokci ,,STUDIO EFFECT" - 2015-11-30 - Jaworzno (śląskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich
ZAKŁAD FRYZJERSKI "U IWONY" IWONA CHALECKA - 2016-11-18 - Suwałki (podlaskie)

Wykonywanie usług fryzjerskich.
"Iwona" Iwona Poiotrowska - 2017-05-11 - Tłuszcz (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Fryzjer damsko - męski
Eveline Ewelina Pająk - 2015-12-02 - Łaziska Górne (śląskie)

Oferta dla osób do 30 roku życia. Wykonywanie podstawowych usług fryzjerskich tj. mycie głowy, pielęgnacja włosów, farbowanie, strzyżenie. Uczestniczenie w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

Umowa o prace na okres 5 miesięcy ,praca na dwie zmiany w godzinach od 8 do 16, od 12 do 20,strzyżenie,koloryzacja,pielęgnacja,regeneracja,masaz głowy, miejsce wykonywania pracy -Wrocław, ul.Szczytnicka 51, "Kulesza Salon Fryzjerski" wynagrodzenie miesięczne brutto 2000 zł,oferta pracy dostepna w sali H
kontakt przez PUP - 2017-06-20 - Wrocław (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI FOLII FINISH - od 2 300 PLN

kontrola jakości produktu folii finish zgodnie z wymaganiami klienta, analiza niezgodności jakościowych produktu i proponowanie rozwiązań, udostępnianie do sprzedaży materiału jakościowo zgodnego z wymaganiami klienta, administrowanie bazami danych folii finish
Impress decor Sp. z o.o. - 2016-08-16 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

usługi fryzjerskie
EKO-MAX Centrum Handlowo-Usługowe Robert Bełczowski - 2016-04-25 - Opatów (świętokrzyskie)

pełen zakres prac związanych z fryzjerstwem damsko-męskim- strzyżenie,modelowanie,koloryzacja,trwała ondulacja
Joanna Kabacińska STUDIO FRYZJERSKIE - 2017-02-21 - Poddębice (łódzkie)

Komlpeksowa obsługa klientów salonu fryzjerskiego
Krystyna Pajka Salon Fryzjerski Cięcie - 2016-08-30 - Tenczyn (małopolskie)

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Warka (mazowieckie)

- modelowanie i strzyżenie włosów
SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY&GLAMOUR" DOMINIKA SKAWSKA - 2016-04-05 - Czyżew (podlaskie)

Fryzjer damsko-męski
"STYLE" SALON FRYZJERSKI HUDZIAK DOROTA - 2016-11-03 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

FRYZJER - od 925 PLN

Usługi fryzjerskie
MEGI MAGDALENA BEDNARSKA - 2016-06-10 - Sieradz (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie dostaw.
Przedsiębiorstwo Handlowe Piotr Krupa - 2016-06-29 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

usługi w zakresie fryzjerstwa
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żuromin (mazowieckie)

WĘDLINIARZ - od 2 000 PLN

Czynności wykonywane w dziale produkcji wędlin.
ANIMEX FOODS Spólka z o.o. Spólka Komandytowa Oddział w Ełku - 2017-05-22 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

strzyżenie, modelowanie
Studio Fryzur Daniel Prus - 2017-02-17 - Chorzów (śląskie)

Strzyżenie, czesanie
Ambasada Urody Sabina Misiołek - Tutak - 2016-07-20 - Prudnik (opolskie)

Hotel "Wodnik" Sp. z o.o. w Łebie - 2016-06-20 - Łeba (pomorskie)

strzyżenie damskie,męskie,koloryzacja,upięcia
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Niepołomice (małopolskie)

Praca na stanowisku fryzjera.
Studio Urody Relax Ewelina Kowal - 2016-12-07 - Frysztak (podkarpackie)