Praca FRYZJER Dąbrowa Górnicza SAVOIR Pluta Iwona Salon Fryzjerski

Kasprzaka Marcina 4, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Pełny zakres czynności wykonywane w tym zawodzie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia kwota brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Czeladnik w zawodzie fryzjer

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
I umowa na okes próbny 3 m-ceMożliwość zatrudnienia na 1/1 etat godziny pracy 10-18, 9-17 (1850zł brutto)3/4 etatu godziny pracy 12-18, 9-15 (1387,50zł brutto)1/2 etatu godziny pracy 14-18 ( 925zł brutto) - godziny pracy i wymiar etatu do uzgodnienia z pracodawcą

Nazwa pracodawcy: SAVOIR Pluta Iwona Salon Fryzjerski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVdla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: codziennie , Godziny : w godzinach pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Kasprzaka Marcina

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*