Praca FRYZJER Ciechanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: strzyżnie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ciechanowski

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV oraz skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ciechanowski

Gmina pracodawcy: Ciechanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechanów

Ulica pracodawcy: Sygietyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

REFERENT BIUROWYREFERAT FINANSÓW - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stare Kurowo (lubuskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

obsługa, nadzór, kontrola pracy maszyn tokarskich, frezarskich, pras, organizowanie i obsługiwanie stanowiska pracy, zaznajomienie się z dokumentacją i rysunkiem technicznym, porządkowanie m-sca pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Olewin (małopolskie)

OPERATOR MASZYNY POLIGRAFICZNEJ - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie w obsłudze maszyn poligraficznych; mile widziana znajomość jęz. ukraińskiego; zakres obowiązków: obsługa maszyny poligraficznej - złamywarka 6-kasetowa z 2-kasetowym łamem krzyżowym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

towarowanie sklepu, utrzymanie porzadku w sklepie, dbanie o dział doradztwo i obsługa klienta, wykonywanie zamówień, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Mława (mazowieckie)

SADOWNIK - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tuczno (lubuskie)

ZDOBNIK SZKŁA - od 2 000 PLN

ręczne malowanie szkład pędzlem lub piaskiem,
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Opole (opolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, prowadzenie terapii zajęciowej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Szarowola (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Leszno (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kobylin (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Krapkowice (opolskie)

POMOC APTECZNA - od 1 850 PLN

Wynikający ze stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-09-23 - Zmiennica (podkarpackie)

FRYZJER - 997,4 PLN

prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Miechów (małopolskie)

F-OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z asortymentem w sklepie. Obsługa klienta (pomoc w doradztwie mebli). Projektowanie mebli kuchennych i systemowych. Obsługa kasy fiskalnej. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i na ekspozycjach meblowych. Przyjmowanie mebli od dostawców.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOCYSTERNY - do 1 850 PLN

kierowca autocysterny
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sierakowo (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu, biura GZO, prowadzenie spraw związanych z stypendiami uczniowskimi, szkolenie młodocianych pracowników, obsługa składnicy akt
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

w zakresie kosmetyczki
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Człuchów (pomorskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 250 PLN

Poszukiwanie i dobór dostawców w szczególności z Indii, zarządzanie, budowanie bazy kontrahentów, analiza i planowanie zapotrzebowania na produkty, prowadzenie rozmów handlowych oraz wykonywanie innych zadań powierzonych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 950 PLN

kontrola i obsługa kampanii internetowych związanych z rynkiem indyjskim, nawiązywanie kontaktów z partnerami indyjskimi, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 3 000 PLN

Diagnostyka, przegląd, naprawa, sprzedaż części
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków typu fas food
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

1357U - AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż ubezpieczeń, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Olesno (opolskie)

STAŻ/PO WER/ - POKOJOWA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń ogólnego użytku
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - TYNKARZ - od 2 000 PLN

tynkowanie za pomocą agregatu tynkarskiego
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kawęczyn (lubelskie)