Praca FRYZJER Lubaczów kontakt przez PUP

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: praca wg. programu stazu

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Lubaczów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HYDRAULIK ( LUB DO PRZYUCZENIA) - 2 000 - 2 500 PLN

samodzielne wykonywanie ciągów WOD-KAN
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Przystajń (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wykszt. zawodowe, pr. jazdy kat. B, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków serwowanych w restauracji, krojenie, obieranie, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Pińczów (świętokrzyskie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dostawa produktów, wyszukiwanie nowych dostawców
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Racławice (małopolskie)

TECHNIK MECHANIK - od 1 850 PLN

- Konstruawanie części, podzespołów, narzędzi- Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych- Sporządzanie dokumentacji elektronicznej 2D i 3D- Sporządzanie prezentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Sanok (podkarpackie)

OPIEKUN/KA W ŻŁOBKU - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat,
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Miechucino (pomorskie)

510U KROJCZY - PROJEKTANT - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pabianice (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

diagnozowanie usterek, serwis i bieżące konserwacje, obsługa urządzeń warsztatowych, wymiana opon, oleju, filtrów, usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów samochodowych w ramach napraw bieżących, przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych elementów pojazdów samochodowych, mycie i czyszczenie części i zespołów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Krzepice (śląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

utrzymanie w czystości stanowiska pracy, sprawdzanie i pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 600 PLN

Wykonywanie mebli i stolarki meblowej wg indywidualnych projektów. Montaż zabudowy meblowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Sulejówek (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - BRYGADZISTA - od 1 200 PLN

prace związane z budowami - pomoc, tworzenie, montaż prefabrykatów, pomoc w kontaktach z pracownikami ukraińskimi przy budowie domów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Przystajń (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, monitorowanie rynku, kontakty z dostawcami w Chinach
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO USZLACHETNIANIA PŁYT - od 12,5 PLN

realizacja planów produkcji w zakresie dod. obróbek (otwory, narożniki; wycinanie kalibrowanie płyt
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

SZKÓŁKARZ - od 1 850 PLN

Uprawa i pielęgnacja krzewów jagody kamczackiej - Lonicera Coerulea. Umowa o pracę na czas określony 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

bieżące naprawy pojazdów osobowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Szymbark (małopolskie)

MALARZ-TAPECIARZ BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Sokola (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

refundacja 30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Białogard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczucin (małopolskie)

MAGAZYNIER-PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

praca na magazynie przy produkcji rolet
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Chorzów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Dostawa towaru, rozliczenie fakturowe
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie schodów drewnianych, stołów, ławek.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Podlesie (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 100 PLN

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane; terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych; obsługiwanie maszyn i urządzeń pomocniczych; przestrzeganie przepisów BHP; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice strefa
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Gliwice (śląskie)