Praca FRYZJER Aleksandrów Kujawski kontakt przez PUP

Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: strzyżenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Aleksandrów Kujawski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: aleksandrowski

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 26.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: aleksandrowski

Gmina pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Praca na stanowisku betoniarz-zbrojarz. Miejsce pracy: woj. pomorskie.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Somonino (pomorskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 2 550 - 3 050 PLN

wykonywanie zdjęć produktów oraz wprowadzanie ich do sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Dobra (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji, sporządzanie dań, serwowanie dań.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHARKI - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Poświętne (łódzkie)

SPECJALISTA DS. KLASYFIKACJI CELNEJ - do 5 000 PLN

Wykształcenie wyższe techniczne; min. 2 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej lub agencji celnej; znajomość klasyfikacji celnej; biegła znajomość j. angielskiego oraz portugalskiejgo (brazylijskiego); analiza inżynierska oraz klasyfikacja celna materiałów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych, będących przedmiotem eksportu lub importu przez fabrykę General Motors w Brazylii; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gliwice (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

oferta stażu: pomoc przy myciu okien i zmianie firan, pomoc w utzryamniu czystości lazienek, wc, korytarzy
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Piła (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

florysta
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

INFORMATYK - do 1 850 PLN

PRACE INFORMATYCZNE
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Radomsko (łódzkie)

ASYSTENT- POMOCNIK ADMINISTRACYJNY - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

1173U ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Radom (mazowieckie)

OSOBA WPROWADZAJĄCA DANE - od 11 PLN

Wprowadzanie danych, wypisywanie faktur, rozliczanie, wprowadzanie korekt
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bełchatów (łódzkie)

SPAWACZ GAZOWO-ELEKTRYCZNY - od 2 000 PLN

Spawanie i przygotowanie konstrukcji do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Jawczyce (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa recepcji, obsługa klienta, sprzątanie salonu, wykonywanie usługkosmetycznych, manicure, pedicure, regulacje brwi
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chrzanów (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów bankowych, rejestrowanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kwidzyn (pomorskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

Układanie i sprzedaż kwaitów, obsługa poczty kwiatowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 1 850 - 2 500 PLN

sporządzanie dokumentacji projektowej
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Oświęcim (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

- wystawianie paragonów;- odpisywanie na emaile klientów;- odbieranie telefonów, udzielanie informacji o aktualnym statusie przesyłki;- generowanie listów przewozowych;- adresowanie przesyłek;- obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Chełm Śląski (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kowale (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Karniowice (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINSTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik adminstracyjno-biurowyOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, wykładanie towarów na regałach, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Bieruń (śląskie)

sprzedawca w sklepi ogólnospożywczym, oferta przeznaczona dla osób po 50 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Sosnowiec (śląskie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW WIETNAMSKICH - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych , redagowanie ofert dla klientów wietnamskich, kontakt z kontrahentami i klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

Staż w Zdzieszowicach, branża motoryzacyjna. Obsługa komputera, prawo jazdy kat. b, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zdzieszowice (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zapoznanie się z asortymentem towarowymekspozycja towaruobsługa klientaobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Leszno (wielkopolskie)